Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeghet a kutyám?...

Polócz Alexandra kérdése:

Miért remeghet a kutyám? Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés

Pár napja a kutyam nagyon remeg. Nyugtalannak tűnik és fél. Korábban csak dörgés és villámlás váltotta ki nála ezt a viselkedést. Ilyen idő pedig a napokban nem volt. Nem lehet megnyugtatni és nem mer átmenni az egyik szobába, ahol egyébként eddig mindig aludt. Messziről bámul afelé egyfolytanaban.

Nem beteg. Elvittem orvoshoz. Eszik, iszik rendesen, sétával sincs gond. Nem húzza a lábát.. tehát semmi fizikai fájdalomta utalót nem produkál.


2018. máj. 15. 07:31
 1/6 Contefleur válasza:
Szia. Szerintem keress fel egy másik állatorvost. Kizárt, hogy nincs semmi baja a kutyának. Lehetséges, hogy az idegrendszere károsodott!
2018. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem történt abban a szobában valami változás? Valami új tárgy, ami esetleg nem tetszik neki? Azon a szobán kívül mindehol remeg?
2018. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod becsalni játékkal, vagy jutalomfalattal abba a szobába, ahova nem mer bemenni, hogy lássa nincs semmi baj sem ott.
2018. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha én is megyek, akkor ő is bejön. Szabadon járkálhat amerre akar a lakásban.

Ott volt eddig a helye.. napok óta mégsem nagyon megy be. Remeg minden helyiségben és arra figyel. Semmi változás nem volt. Semmi olyan nem történt a napokban, ami ennek a viselkedésnek a kiváltó oka lehet.

2018. máj. 15. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

A viharpanikos kutya, sajnos mar a legnyomas valtozasra is reagalhat igy, mivel "tudja", hogy ezt altalaban vihar koveti, ami jarhat villamlassal, ami ugye neki a felelmet okozza. A mi kutyank is teljesen ki van keszulve ilyenkor es gondolkodtunk,hogy le kene szedalni, mert felunk szivrohamot kap vagy ilyesmi.


A rettego kutyat nem erdekli ilyenkor semmi. Nem fel, hanem retteg, halalfeleme van. Jutifalat, meg jatek ilyenkor nem erdekli...

2018. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő sem fogadott el semmit. Én is épp ettől tartok, hogy annyira fél, hogy attól lesz baja.
2018. máj. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!