Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális viselkedés így?

Ez normális viselkedés így?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi volt a kutyám mindig jutalomfalatot kapott, ha jót csinált. Aztán szépen megtanulgatta a dolgokat, és átálltunk arra, hogy nem kap mindenért, csak akkor ha tényleg jó kislány. Itthon nagyon szépen viselkedett, mindenre figyelt, lent az utcán meg összeszedett mindent. Állandóan a szájában turkáltam, mert mindent felvett...(hálisten általába sikerült kiszednem a szájából, és nem lett beteg sosem). Mivel imádja a jutalomfalatokat, így hamar rájöttem az a legjobb megoldás, ha nem vett lent semmit a szájába (boton kívül), akkor itthon kapott jutalomfalatot. Amikor meg valamit a szájába vett, akkor nem kapott. Erre hamar rájött, és nem is szed össze semmit sem már. De minden egyes séta után kéri a mai napig a jutalomfalatot. 2 éves már. Leszoktassam erről? Vagy ez normális így?
2018. máj. 15. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem komplikálnám túl az életet. Ha ügyes volt és kéri a jutifalit, akkor adj neki. :)
2018. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!