Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyánk és kiásta azt...

Markosz1098 kérdése:

Van egy kutyánk és kiásta azt a kutyát ami már elvolt temetvee a csontjait az udvaron hordozta nagyon büdös volt. Lehet valami baja a kutyámnak ettől hivjak állatorvost vagy ne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet valami baja a kutyámnak ettől ?*
2018. máj. 15. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha a másik kutya természetes úton halt meg (úgy értem nem volt beteg, mérgezett vagy ilyesmi) akkor nem valószínű, hogy lesz baja a kutyádnak.

Mindenesetre azért tűntesd el a csontokat....

2018. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem véletlen kell az elhullott állatokat minimum 80 cm mélyre ásni, nem csak bekaparni, mint a macskakakit. Ha normálisan lett volna eltemetve, egészen biztosan nem túrja ki a blöki.
2018. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A másik kutya betegségben halt meg de már 1 és fél éve kb.
2018. máj. 15. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet baja, igen. Attól függ, milyen betegségben pusztult el az előző kutya. A parvo pl. most is fertőz, ennyi idő után.
2018. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz baja mer amikor a másik kuty ebben a betegségben meghalt, ezis elkapta kihivtam állatorvost és meg gyogyult azt mondta ő már nem kaphatja el ezt a betegséget szoval ...
2018. máj. 16. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire okos vagy, hogy szerinted nem lesz baja, akkor minek kérdezted meg? Vidd el állatorvoshoz, az a biztos.

És legközelebb ha állatot temetsz el, akkor azt jó mélyre tedd. Nem véletlenül nem lehet családtagot (ember) sem elásni a kertben, komoly járványügyi kockázatot jelenthet egy tetem.

2018. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!