Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vesebeteg a kutyám 11 éves...

Vesebeteg a kutyám 11 éves elmult mar. A brit és a happydog márka közül valogatok mert a royal nagyon draga lenne. Valakinek tapasztalat? Tap vagy konzerv esetleg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én trovetet adok.

[link]

2018. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vesebeteg vagy egyéb szervi problémákkal küzdő kutyáknál azt kellene adni amit az állatorvos javasol. A gyógytápok nem hiába gyógytápok.

A Trovet jó, de előtte egyeztess az állatorvossal. Mert a vesebetegségek sem egyformák.

2018. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vesebeteg kutyának vese táp kell.

Ha drága ha nem megkell venni,mert ha nem akkor idő előtt elfogod veszteni,sajnos.


Trovet vesetápját adom én is. Az orvos a royalt ajánlotta,de túl van árazva, én mondtam,hogy trovetet fogok adni. Azt mondta az is jó. Lényeg az,hogy kifejezetten vese beteg kutyáknak való tápot kell kapjon, amiben ugye csökkentett a foszfor tartalom.


Nem tudom milyen fajta kutyád van én 3 kg-os trovetet a petissimo-ról rendelem 4800 ft-ért, mellé kell rc gastrot adnom neki 5-10 szemet,mert ha ezt elhagyom megy a hasa,pluszban érzékeny gyomrú is a drága. Eddig felesben kapta a trovettel, de feljebb ment a vese értéke. Így tényleg csak pár szem rc gastróból. Többi trovet.

2018. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!