Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vacsorára nem eszi meg, de...

Vacsorára nem eszi meg, de jutifalatnak imádja?

Figyelt kérdés
Igazából táppal kísérletezünk széklett probléma miatt. Úgy kostóltattam meg vele, mint a jutifalatot. Imádja, falja. Mikor este a táljába került cseszett megenni. Pedig rendes jó minőségű, jó illatú táp. Ha jutalomfalatként kapja (pl esti séta alkalmával), akkor meg könyörög érte. Én rontottam el ezt? Vagy mi lehet az oka?
2018. máj. 16. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék mi az oka. Az enyéim is úgy vannak minden száraz táppal, hogy ha a táljukba teszem bőségesen, rá sem bagóznak, de ha csak úgy osztogatom kézből akkor oda vannak érte.
2018. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez nálunk is meg volt. Végig kellene játszani, hogy ha nem eszik, elveszed tőle. Másnap újra. Ha csak nyammog, szintén. Hidd el, éhen halni nem fog.
2018. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is imád kézből enni, meg játszani a táppal. Az evés elején megeszi a kezemből, aztán az evés közepén elvárja, hogy dobjam el a tápszemeket, ő pedig megkeresi, a legvégén pedig már csak úgy eszi meg, hogy a szájával a levegőben el tudja kapni...magyarul kosárra kell dobnom :D
2018. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha kirakom a táljába, akkor rá se bagózik, hanem megvárja a kézből etetést. Előző voltam.
2018. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A két "táp" közötti különbség a figyelem, amivel adod neki.


Az én vénségemmel nincs ilyen gond, viszont a szomszéd kutty, akire vigyásztunk ugyanezt csinálta. Sajnos a gazdái bevallottan nem érnek rá eleget foglalkozni vele. Ne nekem legyen igazam, de én emiatt elgondolkodnék azon, hogy a kutyád elég aktív és passzív figelmet kap-e, mielőtt végkép elkönyvelném hisztinek (ami szintén nagyon valószínű).

2018. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!