Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni a csávóval...

Mit lehet csinálni a csávóval a kutyák érdekében?

Figyelt kérdés
Napok óta a panelek között mászkál egy kínai férfi, és minden gazditól megkérdezi "hogyért adod a kutyát?" Mondanom sem kell az összes ember elküldi vissza ahonnan jött... De naponta odamegy szinte mindenkihez... ha nem állunk vele szóba, akkorsem tágít.. fel lehet jelenteni ezért? Csinálnak vele valamit? Félek sétáltatni, mert tudom, hogy itt van lent valahol...kikerüljük, de belegondolni is szörnyű miért akarja megvenni a kutyákat..
2018. máj. 16. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Zaklatásért feljelentést lehet tenni.
2018. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem zaklatásért rá hívhatod a rendőröket egy adott szituációban.

Pl. Sétáltatod a kutyusod, odamegy hozzád, kérdezősködik, nem hagy békén, te ne szólj hozzá semmit, hanem csak fogod magad és rá hívod a rendőröket. Megmondod, hogy erőszakos, nem hagy békén, és nem csak veled ilyen, és küldjenek ki egy járőrt.

2018. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Ezért nem jönnek ki a rendőrök.

Gondolom azért keres kutyát mert magányos és kell neki egy barát/ társ vagy a gyerekeinek! Ha kutyát akarna enni, viadalra vinni azért nagyon megbüntetnék s ki toloncolnák M.o.- ról.

Kínaiak nem hülyék, nem sok kínait ismerek akik munkaidőben otthon lopnák a napot.


(nincs baj a kínaiakkal, észrevételem szerint)

2018. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Magányos, persze, meg nem hülye...

Biztos hogy van baj a padláson, mert ha magányos és kutyát akar, akkor felcsasszog a netre és ott keres magának kutyát, nem pedig másét akarja megvenni. Nekem miért nem jutott eszembe mindenkihez odamenni, hogy "bocs, figyi, eladod nekem a kutyád"?


Én sem gondolnám, hogy megenni, vagy viadaloztatni akarja, szerintem szimplán zizi, ha nagyon nyomul, vagy látod hogy jön, szerintem hívd csak a rendőröket.

2018. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
5 nap múlva van a fesztivál Kínaban :(
2018. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Videózd le, és jelentsd fel zaklatásért.
2018. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
ordas kamu
2018. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki.


Utolsó jó lenne, ha kamu lenne.. gyere el budapesten kelenföldre, ha itt vagy adok pontos címet, és köszönhetsz is neki.... bár remélem nem látom többet...

2018. máj. 16. 19:16
 9/10 anonim válasza:

:) Zizi az aki a másikról párbeszéd/ érdeke ismeretei nélkül lezizizi, erről ennyit.


Te is egy olyan sötét ember vagy aki magából indul ki.


valóban egy hónap múlva lesz egy jülini kutyahús fesztivál, akkor mégis csak megevésre kell neki.

2018. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jómagam is Kelenföldön élek, küldhetsz címet, vagy utcát privátban. Szívesen megkérdem tőle mért érdeklődik,mi célja a kérdéseinek, ha már nektek nem volt annyi eszetek, csak elzavarni tudtátok. Ha kutyát akarna vacsorázni, megoldaná okosban (mondjuk hozna gyepiről teszem azt) és nem a panellakók kisállatait akarná felvásárolni nyilván, ennyire már nem lehet senki előítéletes és ostoba, hogy erre asszociáljon. Persze lehet magányos, vagy valóban lehetnek egyéb problémái is akár, de kézenfekvő volna megkérdezni tőle, nem is értem miért nem tettétek eddig meg, ha már egyszer mindig arra lófrál. Kelenföld szép nagy kerület, nem gondolnám, hogy minden négyzetméteren ott van egyszerre, sétáltass akkor ott, ahol nem zavarja a köreidet, nem is értem hogy jut olyasmi eszedbe, hogy féljél lemenni... Szóval, hol keressem? Én elég messze járok sétáltatni, de az egészségügyi köreinket helyben intézem, mobilis vagyok, szívesen megnézem ezt a "közveszélyes" keletit és váltok vele pár szót.
2018. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!