Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem találok sehol a...

Miért nem találok sehol a közeljövőben születendő fekete-ezüst eladó törpe schnauzert?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%

azért, mert eleve rosszul állsz hozzá..


ha nem felel meg az elképzeléseidnek - mert nem olyan színű, amilyet szeretnél -, akkor már nem is kell?


ráadásul még türelmetlen is vagy - "a közeljövőben.." -


kifejlett példányon meg nem óhajtasz segíteni (menhely, stb..)


ne tarts így állatot. se..

2010. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%

Igazat adok az előttem szólónak! Most mentettem meg menhelyről egy fajtiszta kutyust Mopszit csupán 7 hónapos!:)

Semmi baja!=) Tökéletesen egymáshoz illünk!:)

2010. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Hol kerestél?
2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Igazuk van az előzőeknek hogy rosszul állsz hozzá. De nem azért mert tudod milyen kutyát akarsz! Mégis mit képzel a két előző hogy csak a menhelyi meg a keverék kutya jó? Had legyen már valakinek más ízlése! Szóval az a baj hozzáállásoddal, hogy aki komolyan gondolja az akár éveket is vár álmai kutyájára!
2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Akiteki ***** válasza:
100%

Keress egy jó kennelt és jelentkezz be náluk. A jó kutya nem hullik az öledbe és nem születik minden héten. Várni kell rá.

Mivel a kutyád jó eséllyel 15 évig a kutyád lesz, néhány hónap várakozás nem a világvége.

2010. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

De bunkók vagytok:@ Mi a lószarnak menjen a menhelyre a sok beteg kutya közé ha ő fajtatiszta szép kiskutyát akar??? Én is azt akartam, de lebeszéltek róla, rábeszéltek a menhelyre de már nagyon bánom:S Kihoztam egy keverék kiskutyát akit nagyon megszerettem, de sajnos beteg volt a menhelyes tudták ezt nekem pedig nem szóltak (már a menhelyen az volt de mégis rám sózták mert látták, hogy állatbarát vagyok) az orvosi kezelésére ráköltöttem egy kisebb vagyont és mégis elpusztult. Nekem meg a szívem szakadt meg érte:(( A mai napig bennem van. Gyógyszereken éltem annyira kikészültem, marékszámra szedtem a Frontint. Tudjátok milyen f@sza volt?!? Arról nem is beszélve, hogy azért a pénzért már kaphattam volna egy szép fajtatiszta kiskutyát ami még most is velem lehetne. Egyszóval én akkor megfogadtam, hogy soha többé nem megyek még a menhelyek közelébe se, mert tudom, hogy megesne a kutyákon a szívem és kihoznám az összeset, de nem fogok még egyszer így járni.

Egyébként meg nem az volt a válasz a kérdésre amit ti írtatok. Ha nem tudtok a kérdésre válaszolni akkor miért írtok??? :@

Válasz: Mikorra kellene a kiskutya? Hol laksz? Hol kerested eddig? Lehet nem jó helyen keresgéltél... Nem tudom, hogy ritkaságnak számít e a fekete-ezüst színű snaucer, de van egy ismerősöm aki foglalkozik ilyen kutyákkal és lehet tudja rá a választ. No majd ha összefutok vele megkérdem hátha ő tud neked segíteni. Ezért kérdem mennyire sürgős, mit takar a "közeljövőben"?

Üdv.

2010. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

1. ne személyeskedjünk, én sem bunkóztam le senkit.

2. nem voltatok még menhelyen, ugye? mert akkor biztosan tudnátok, hogy rengeteg fajtatiszta kutya lelhető ott is fel (akár fiatalabb is). azért, mert őket kitették, és/vagy nem szerették őket nem betegek és nem nyomorultak.

3. nyugodtan lehet fajtához ragaszkodni, nincsen ezzel semmi baj. minden embernek vannak álmai akár kutyákat tekintve is.. DE ha nem tud kivárni, és/vagy nem tud megalkudni (színre értve), akkor miről beszélünk?


és ha már kommentelünk.. próbáljuk meg objektíven tenni. ezeknek a beültetett "felháborodásoknak" semmi értelme, eredménye..

2010. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

[link]


Itt például most van kölyök. De esetleg megerőltetheted magad egy kicsit és esetleg írhatsz 1-2 másik tenyésztőnek is, hogy a terveik felől érdeklődj.

2010. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"KEDVES"válaszolók!

Egyrészt én csak egy kérdést tettem fel,mert a tudomásom szerint ennek az oldalnak ez a funkciója.

Másrészt a bunkó megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi,főleg azért mert azt sem tudjátok,hogy ki,és milyen ember tette fel a kérdést.

Ki merem jelenteni,hogy az összes válaszolónál,én ismerem a legjobban a menhelyeket,és én találtam közűlletek a legtöbb elesett,kidobott kutyának szerető gazdit.

1 éve önkéntes vagyok a győri menhelyen,és az elmúlt 1 évben rengeteg kutyán segítettem,és rengetegnek találtam szerető gazdit.

Ahhoz semmi közötök,hogy miért nem szeretnék menhelyről hozni,annyit elárulok,hogy hasonlóképpen jártam én is mint a legsegítőkészebb válaszadó.

Milyen jogon írja azt valaki,hogy türelmetlen vagyok????

Foggalmatok sincsen, hogy mióta keresgetek(megsúgom hónapok óta. És az egy nagy baromság hogy évekig kell várni az álmaim kutyájára.Minek ha most van rá lehetőségem,anyagi hátterem.....

Úgyhogy szeretnék megkérni mindenkit,hogy ne ítéljen meg semkit egy rohadt kérdésből,úgy hogy azt sem tudja mi van a kérdés hátterében!

2010. jún. 14. 20:29
 10/28 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem értem,hogy minek kell ilyen bunkónak lenni.

Ez az oldal nem muszájból jött létre.

Komolyan mondom úgy viselkedtek mintha muszály lenne válaszolni az egyes kérdésekre.

Elhihetitek hogy hónapok óta böngészem az újságokat,a netet.E-mailokat írok az egyes tenyésztőknek,de 90%-uk válaszra sem méltat.

És egyébként családtagnak,kis kedvencnek szeretném a kutyát,ezért nem akarom a legnevesebb kennelekbe venni 50ezer forintért.

2010. jún. 14. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!