Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SHI TZU Tulajdonosok válaszát...

Shitzu kérdése:

SHI TZU Tulajdonosok válaszát várom! 7 hónapos szukám van, mi lehet az oka hogy még a lakásba is pisil és utána felnyalja, annak ellenére, hogy naponta 3x leviszem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak újabban van ez és eddig nem csinálta, akkor valószínűleg a hormonok szórakoznak vele, tüzelés körüli korban van.

Ha folyamatosan fenn állt, akkor kevés neki a 3 séta.

Nekem igaz német juhászom van panelban, de 15 hónapos koráig még 5-6x levittem, kb 21 hónapos koráig 4x és csak utána álltunk át a háromszorira.

Még nagyon kölyök a tied is, nem biztos, hogy kibírja olyan sokáig, próbáld többször levinni jó beosztásokkal.

2018. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 hónaposan még nagyon nem elég a napi 3 levitel, sőt kistestű kutyát felnőttként is illik négyszer kivinni naponta.

Felnyalja: lehet azért is, mert tüzelni fog, vagy esetleg mert le lett szidva miatta és el akarja tünteni.

2018. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magyon köszönöm a válaszokat. Valóban tüzel és az is igaz hogy.a szőnyegre pisilesnel le lett szidva. Megpróbálóm többször levinni.
2018. máj. 17. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is shih-tzum van, és az örömpisit ő is felnyalná, csak nem engedem neki :D
2018. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!