Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik, nem iszik a kutyuso...

Nem eszik, nem iszik a kutyusom, rossz kedve van, egész nap csak fekszik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állatorvos azt mondta hogy vírus van itt a környéken és az okozhatja hogy levert, nem eszik, iszik, hiába piszkálom, nem is reagál rá. Vizet néha fecskendezünk a szájába injekcióstűvel de az nagyon kevés. Evésre nem tudjuk rávenni, és szinte látni ahogy napról napra soványodik. Nem akar játszani se, sétálni szívesen megy, de amint bejöttünk, emgy a szobába a kanapéra és elfekszik... nem tudom mit tehetnék hogy jobb legyen neki, ötlet? :/

2018. máj. 17. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lázas? Kullancs volt/van benne?
2018. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy remélem fecskendővel itatod, nem injekcióstűvel.
2018. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el egy másik dokihoz jók felszerelt rendelőbe, ahol vesznek vért és csinálnak tesztet pl.babéziára.
2018. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha babéziás (a tünetei alapján simán lehet) akkor vagy elviszed egy olyan orvoshoz, aki kezeli, vagy elkezdheted ásni a gödröt neki, mert nem biztos, hogy megéri a 7végét.

Ha mázlid van és nem babézia, akkor lehet, hogy kezelés nélkül is meggyógyul...

Én nem kockáztatnék.

2018. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2 bocsi, persze, fecskendővel itatjuk, csak félreírtam xd

Utánanéztem a babéziának és tényleg lehet hogy ilyen betegsége van :( nagyon félek, nem szeretném elveszíteni Őt. Megbeszélem a többiekkel, és holnap elviszi valaki dokihoz. Mennék én is de nekem ugye suli :/

2018. máj. 17. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki arra mondta hogy vírus van miután megvizsgálta a kutyát és lezárta ezzel a sztorit, vagy csak egyszer valamikor mondta neked? Nekem ez nem állatorvos aki mondja hogy "nyugi vírus van oké hogy beteg a kutya". Vidd másikhoz és jobb lenne ha még ma, mert a babézia ilyen tüneteknél hamar elviszi már.
2018. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha vírus van, akkor az a probléma. Csakhogy kezelni kéne.
2018. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Leghamarabb ma délután tudjuk vinni... :/
2018. máj. 18. 06:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt!
2018. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocsi csak tegnap úgy voltam hogy megvárom a mai fejleményemet.

Nem tudtuk sajnos egyéb okok miatt elvinni dokihoz :/ viszont tegnap evett!! Csirkés jutifalit. Aztán reggel már ágaskodott tesómra. Aztán tesóm felrakta az ágyamra és megnyalogatott! :) (mostanában ez is ritka volt) Meg majdnem lelökött az ágyról. És amikor kint elkezdtek ugatni a kutyák akkor már viharzott is le rólam hogy kimenjen. :D úgyhogy jobban van. :) ennek ellenére elvisszük dokihoz. :)

2018. máj. 19. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!