Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tàpot adjak a 2 border...

Dione Boks kérdése:

Milyen tàpot adjak a 2 border colliem-nak?

Figyelt kérdés

Hello


Van ket border collie egy 1 eves blue merle szuka (aki csirke alergias es hat eleg valogatos s kisebb bor problemaja van de semmi durva) es egy 8 honapos border collie kan neki semmi problemaja szo szerint meg eszik mindent.

Es most szeretnek mind a kettot 1 tapot talalni ami megfellelo mind a ketto nek az igenyeire. nedves eldelek es jutalom falak kutya szalamik amik jok mind 2 re megfelelo.

Otletek valaszok elore is koszonjunk



2018. máj. 18. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Ez bármilyen korú és méretű kutyának jó, halas, így az allergiás és bőrproblémás kutyádnak is tökéletes, valamint a halban található omega zsírsavak jót tesznek az agynak, ami szükséges az ilyen egész nap gondolkodós fajtának.

2018. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Happy Dog Neuseeland

Brit Care Medium breed

2018. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
23kg kutyatàp 56000ft??? Komolyan nem tudom melyik bolygon él egy ilyen magyar... 120-150ezer ftos fizetesek mellett...
2018. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Acan, Orijen, Happy Dog Supreme, N&D, Farmina.


Plusz nedves eledel és szalámik nem kellenek. A legegyszerűbb ha magad csinálod a juti falatot. Olcsóbb is és 100%, hogy az van benne, amit beleraksz.


Ui.: Én gyorsan ütemeznék egy ivartalanítást mielőtt gondok lesznek :D

2018. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Taste of the wild ugyanolyan jó mint az Orijen, és nekik is van halas tápjuk. 15 kg 17 ezer a zoopluson. Az Orijen már kissé túlzás, értem én hogy mindent a kutyáért de a TOTW ugyanolyan jó, és megfizethető is.
2018. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok, bocs, nekem pincsim van, aki szinte mindenre allergiás és én a legjobbat akartam neki. Bár a maga 2 és fél kilójával nem eszik sokat, kb egy kis marékkal per nap. De attól még nem kéne lepontozni, mert sztem a kérdésre adtam -helyes- választ.
2018. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Csirkeallergiás (már ha valóban az) kutya csak gyógytápot ehet, mert minden másban van, ha máshogy nem, nyomokban csirke és egyéb baromfiszármazék.

Kutyaszalámi eleve felejtős, nedves eledelre nincs szükség. Abból is, ami garantáltan baromfimentes, az gyógytáp, 1000.-/doboz kb. az ára. Ebből vehetsz szín marhahúst is.

Jutalomfalat: szárított marhaszív csíkok pl.

2018. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én berni pásztorom Josera Festival vagy Josera Optiness kutyatápot kap.
2018. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!