Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen lehet leghamarab...

Mennyi idősen lehet leghamarabb ivartalanítani szuka kutyust?

Figyelt kérdés
Az első tüzelèst semmikepp nem várnám meg, mivel van egy ivaros kan kutyánk is (őt nem opció ivartalanítani)
2018. máj. 18. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Pedig a kant egyszerűbb és olcsóbb. Miért nem opció???


AMúgy meg az állatorvost megkérdezed, akihez amúgy is hordod a kölyköt.

2018. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos függő, vmelyik 7 hónap előtt nem ivartalanít, de alapvetően 4-5 hónaposan is lehet már, de sztem hülyeség ilyen korán.

Kant miért nem opció ivartalanítani?

2018. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én megvárnám elsőt, észre lehet venni bőven, állatorvosoddal beszélj mindenképp, segíteni fog.
2018. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Vannak, akik már pár hónaposan is megcsinálják, de a legtöbb állatorvos ezt ellenzi (mert veszélyesnek tartják, hogy felborítsák egy fejlődő szervezet hormonháztartását, ami érthető is).
2018. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert öreg ès beteg, nem altatható már, meg nem mernè az orvos sem bolygatni a dolgokat .
2018. máj. 18. 15:42
 6/10 A kérdező kommentje:
3, volt már szuka kutyánk, ès nem lehetett észrevenni amikor tüzelt, olyan szépen letisztogatta magát :)
2018. máj. 18. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en kutyusom 7 honaposan lett ivartalanítva, semmi komplikáció nem volt. Az első nap rossz volt neki is, nekem is, de másnap már energikus volt, mint mindig. Hosszú távon se volt probléma.

2018. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól már lehet, de megvárhatod a 7-8-9 hónapos kort is. Valamelyik szuka korábban tüzel, de szerintem egy 7 hónapos kor ideális lehet.
2018. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismertem egy vizsla szukát akit állítólag 2 HETESEN! ivartalanítottak az egész alommal együtt, 8 hetesen már gyógyultan adták tovább őket ivartalanítva.

Ugyanakkor én ezt nem támogatom! Első tüzelés előtt, 7-8 hónaposan csinálnám meg a műtétet.

2018. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan lett a szukám anno első tüzelés előtt ivartalanítva, 7 hónapos kortól vállalta az orvos is.
2018. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!