Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idiótán hangzik, de a kutyák...

Idiótán hangzik, de a kutyák lehetnek szerelmesek?

Figyelt kérdés

A városban szokott kóborolni egy kan kutya,és amikor az én ebem meglátja

őt oda akar menni hozzá és mellé még nyüszít is.

Más kutyákkal nem csinálja ezt,még akkor se ha tüzel.Ez mit jelenthet?Van rá esély,hogy a kutya lehet szerelmes?



2018. máj. 18. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Tetszik neki, igen. Nekem szuka kutyám van, ivartalan, de meg van örülve a nagy kan kutyákért. A kis termetűeket, szukákat semmibe veszi, neki a nagy hímek az istenek :)
2018. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Bejön neki. Kutyáknál is van szimpátia, sőt...
2018. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A jelenségnek köze nincs ahhoz a szerelemhez,amit embereknél ismerünk.
2018. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Van, hát!

Gondolj bele..

2018. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Olyan szinten, mint amikor én a szomszéd feleségével beszélgetek és kinyomja nekem a melleit és mosolyog. Akkor én is nyüszítenék.
2018. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Lehet szerelmes... tetszik neki a kan :)


Amúgy miért kell az emberi szerelemhez hasonlítani?!

Más az állatok és kutyák lelkivilága, szerencsére... Néhány ostoba már nem tudja megállni, hogy ne az ő szerelmi életéhez hasonlítsa a kutyákét. Pfff...

2018. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak érzéseik, miért ne lennének?

Nem egy olyan történet volt, hogy kutya őrizte a halott kutyatársát hetekig, és belebetegedett a hiányába.

2018. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan szerelem, mint az embernél. Viszont náluk is van szimpátia. Ha menhelyről fogad örökbe valaki kutyát egy másik mellé, nem véletlenül kérik, hogy a már meglévő kutyát vigyék magukkal, hogy ő is segítsen a választásban.

Az én ivartalan kan kutyámnak van is van egy ilyen nagy "szerelme", akit rajongásig imád. Egy ivaros kan. Hmmm...

2018. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Hmmm :)) Aranyos :))
2018. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés!

Nálunk is fent áll egy érdekes szitu, amit mi is szerelemnek hívunk. Nekem ivartalan lány kutyám van, és van egy nagy boxer keverék fiú kutyus, akihez azonnal kell rohanni, ha meglátják egymást. Minden kutyával eljátszik, de az a fiú kutyus a best :) gazdijával mikor találkozunk mindig mondjuk: ez is egy szerelmes nap. Az ő kutyája is rohan oda az enyémhez, azonnal puszi, és fűben hempergős játékba kezdenek. Ha elkerüljük egymást napokig, és újra találkoznak hatalmas az öröm :)

Néhány napja az esti sétánál futottunk össze, és az enyém elkezdett füvet enni, mire az ő kutyája is egyből. Pedig hatalmas méretkülönbség van köztük, mert az enyém picike. A nagy kutya mégis úgy vigyáz rá, mintha porcelánból lenne :)

2018. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!