Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szüksége van-e a golden...

Szüksége van-e a golden retriever-nek (8 hónapos) kutyaólra, vagy egy kis fedett helyre, ahol eső, hó, hideg idő esetén meghúzódhat, vagy vízivadász lévén szereti az esőt, havat (hideget) és nem szükséges neki ilyen hely?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bar eredendoen "vizivadasz", te megsem e celbol tartod. Szerintem mindenkepp legyen egy kis zuga, ami esotol es szeltol vedett. Nekem legalabbis megszakadna a szivem, ha a jo meleg lakasbol kinezve egy azo-fazo kutyat latnek (akiert en vagyok felelos), vadaszoszton ide vagy oda.
2008. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy szereti a havat esőt STB de azért jól jön neki egy fedeett vvédett hely ahol tudja,hogy biztonságban van nem csak azért kell neki ha esik a hó vagy valami hanem ha valamitől megijed vagy valami ott tudja biztonságban van. Ezért jó ha van egy ól az én kutyám kiyssé fázós és én nekem cserepes a kutyaólés belülről kibéleltem a házar valami bundás dologgal és ahova lefekszik odatetem valamit , hogy puháb legyen bár ha a kutyát szeret szaggatni akkor nem érdemes kibélelni de azért jól jön neki egy ól vagy ha villámlik és fél odais meghuzódik Pl szilveszter rakéta tüzijáték STB attól fél a kutya. ott meg tud húzodni. remélem tudtam seíteni. Majd írj ,h hogy sikerült
2008. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem állatkínzás kivágni egy kutyát az udvarra ugy hogy sehova nem tud behúzódni.Attól hogy Golden Retriever és vizivadász még neki is kell ugyanugy egy kutyaól mint minden más kutyának hogy ne ázzon szerencsétlen kutya az esőben meg a vihar elől is védve legyen,és ott van nyár is.A kutyák könnyen kaphatnap napszúrást.Csomószor halottam hogy a kuyának nem volt nyáron ólja nem tudott sehovase behúzódni és napszúrást,hőgutát kapott hogy ott pusztult el.
2008. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyusnak, legyen az bármilyen fajta, mindig kell kutyaól, egy fedett hely ahova el tud bújni hideg, meleg, zajok, bármi elől, ennyi jár minimum.
2008. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos szereti a vizet meg a havat, de azért ő is megunhatja!Ráadásképpen mandulagyulladást is kaphat(az én kutyám kapott!)Fiatal, így jól bírja, de azért mindig legyen egy kis zug ahol meghúzhatja magát!

2008. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden állatnak szüksége van menedékre. Attól, hogy sok-sok generációval ezelőtt vadászkutyának tartották a fajtát, nem fogja imádni azt, hogy éjjel-nappal ki van téve az elemeknek. A vadászó állatoknak is van hol lepihenniük, a kölyköket ők is kifejezetten védik, a kutya meg ráadásul nagyon régóta az ember mellett él, tehát hiába viszik néha vadászni vagy egyéb helyekre, hozzá van szokva bizonyos fokú "ellátáshoz". A testük ugyanúgy érzékeny a környezeti változásokra, mint akármilyen más élőlényé.
2008. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!