Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik budapesti...

Szerintetek melyik budapesti kutyamenhelyre érdemes önkéntesnek menni sétáltatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kutyamenhelyen önkénteskedni, elsősorban sétáltatni, de másban is szívesen részt vennék, ami hasznos. Akinek van tapasztalata budapesti menhelyekkel, megosztaná?(Illatos út, Rex, Noé stb)

Köszi! :)



2018. máj. 22. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Noé Állatotthon Alapítvány-t nézd meg szerintem. Szép erdős-fás rész is van mellette
2018. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a rex-et vagy a budaörsi menhelyet javaslom. A nepligetben a strázsa kutyaiskolában is panzióztatnak menhelyes kutyákat és szoktak is jönni sétáltatók hozzájuk, de azt sajnos nemtudom,hogy konkrétan melyik alapitványhoz tartoznak.

Illatosra nem tudsz menni az nem menhely,hanem ebtelep.

2018. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Úgy láttam, hogy a Vigyél haza alapítvány az Illatos úti kutyákkal foglalkozik, és hozzájuk elvileg lehet menni sétáltatni. De akkor írok majd nekik :)

2018. máj. 22. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az tök jó, ha lehet az illatoson is. En még evekkel ezelőtt érdeklődtem náluk es akkor azt a tájékoztatást kaptam, hogy ők egy allami intezmény "ebtelep" így a rájuk vonatkozó előírások ( pl. hihéniás előírás) miatt nincs lehetőség rá,hogy önkénteseket fogadjanak. De akkor örülök,hogy változott azóta a helyzet :)
2018. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!