Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával be lehet menni...

Szhasza kérdése:

Kutyával be lehet menni szabadstrandra (Pl. Fonyódon), úgy, hogy a kutya nem megy be a vízbe?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.

2018. máj. 22. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sajnos, még a strand területére sem. Ahol igen, ott van elkerített rész és ki van írva, hogy hova mehetnek a kutyások.
2018. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem te sem örülnél neki, ha strandra odapiszkítanának a háziállatok, te meg kerülgetheted őket.


Egyébként Fonyód pont az egyetlen hely a Balaton körül, ahol van kutyás strand, miért nem oda mentek?

2018. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Masodik válaszoló aki a kutyajat strandra viszi nyilvan visz magával zacskót és össze szedi a piszkot a kutyusa után. Illetve olyan helyre viszi a kutyat piszkitani ahol noncs olyan sok ember ;)

Kerdező a balatonnal nem tudok ilyen helyet de a tiszatavon barhova viheted magaddal. :) (es meg a kaja is olcsóbb )

2018. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, Fonyódon van kutyás strand, keress rá Google-n!


"Masodik válaszoló aki a kutyajat strandra viszi nyilvan visz magával zacskót és össze szedi a piszkot a kutyusa után. Illetve olyan helyre viszi a kutyat piszkitani ahol noncs olyan sok ember ;)"


Bárcsak így lenne.

2018. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem viccből van kitéve a kutyát bevinni tilos tábla. Vannak olyan emberek mint jómagam is akiket finoman szólva feszélyez vagy éppen félelmet ébreszt egy kutya jelenléte. Sosem volt kutyám nem is lesz. Nem szeretnék úgy pihenni a parton, hogy a különböző méretű viselkedésű kutyák ott rohangálnak körülöttem. Értem én ezt a kutyamániát. Ám legyünk tekintettel azokra is akik éppenséggel nem kedvelik ezeket az állatokat! Igaza van egyébként annak a hozzászólónak aki írta, hogy ott a kutyásstrand. Akinek ttszik szereti az nyugodtan mehet oda is. Én biztosan nem fogok ott zavarni. Cserébe ha kérhetném az én nyugalmamat se zavarják a kedves kutyával fürdőzni vágyók! Nagyon szépen köszönöm a megértést!
2018. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!