Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a budapesti Cerbero...

Mi történt a budapesti Cerberos Kutyaiskolával?

Figyelt kérdés
Most néztem a napokban, hogy idén is mennék a kutyámmal, de sajnálatomra azt írja a google h véglegesen bezárt... :(

2018. máj. 22. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

"Több éve voltunk kutyaoviban, borzasztó élmény volt.

Meleg időben, nyáron voltunk, ki vol rakva egy vizes láda, amiben a kutyákat meg KELLETT fürdetni. A miénk nem szeret így a vízben fürdeni, oktatói kérésre bele kellett nyomni a kutyát (1. aggasztó pont). A kutyákra 10-15 méteres hosszú pórázt kötöttek, a kezedben kavicsos kannának kellett lennie. A pórázok mindenkinek a lába közé tekeredtek, amíg a kutyák játszottak, horzsolt, piszkolt, és egyetlen célt szolgált: behíváskor odahúztad magadhoz a kutyát (2.). A te felelősséged volt, hogy a kutyád póráza ha beakadt-e valahova, vagy ránt-e maga után valamit, és ha nem figyeltél épp rá, az oktatók nem túl finoman szóltak (leb...tak). Amíg a pórázzal bíbelődtél, a kutyád sok volt egy másiknak, azért is te voltál a hibás (megint csak).

Az csak ráadás, hogy a kutyaiskola egy részén voltak problémás/agresszív kutyák (kikötve, ha jól emlékszem), akikhez bármikor oda tudott menni a kutyád, és páran mentek is, pánikban szaladtak a gazdik.

Másfél - két óra tömény koncepció és cél nélküli frusztráció.

Viszont az első alkalom ingyenes volt, ezért adtam egy plusz csillagot, mert ez nagyon korrekt dolog.


Bízom benne, hogy azóta változott a dolog."

2018. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is láttam... arra lennék kívancsi, h mi történt a sulival, miért zárt be
2018. máj. 22. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogják elmesélni a neten, hogy a módszereik miatt már senki nem ment oda és nem tudták fenntartani a kócerájt. A vélemények magukért beszélnek.
2018. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez volt az a suli ahol az oktató azt tanácsolta, hogy úgy tudod megmutatni a kutyának, hogy ki a falkavezér ha nem adsz neki 2 napig enni?
2018. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!