Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kis kutya megébred az...

Ha egy kis kutya megébred az éjjel és sírdogál jó darabig, hogyan tudnám altatni?

Figyelt kérdés

A kis kutyám elvesztette az anyukáját. 5 hetes. Éjjel megébred és nagyon hiperaktív,játszik és visítozik.

Olyan 10-15 percre lefoglalom de mit tudnék tenni,hogy megnyugtassam,altassam? Nem kellene rászoktatnom az éjjeli ébrenlétre..:)

Köszönöm előre is a tanácsokat!



2018. máj. 23. 05:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Ha játszol vele, vígasztalod, pont arra tanírod, hogy ha figyelemre vágyik, csak sírni kell. Legyen a közeledben, ne érezze magát egyedül, de ne dédelgesd éjjel.
2018. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez jo, hogy torodsz vele, de idovel le fog errol szokni. Amikor elhoztuk a kutyankat, 12 hetes volt, es 1-2. ejjel kereste a testvereit, anyukajat. Irtora sajnaltam, szobakutya, virrasztottam vele, simogattam, sot meg sirtam is :D ( tudom.... 🙄). Odahuztam az agyunk melle az o agyikojat, lelogo kezzel simogattam, mig el nem aludt. 3. ejjel mar nem volt semmi.
2018. máj. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Tegyél neki egy polodat az ágyába és lógasd le hozzá a kezed.

Így nem érzi majd egyedül magát.

2018. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel tényleg azt tudatosítod benne, hogy kis sírás és már is foglalkoznak vele, egy idő után már lehet semmi baja, de majd vonyít, hogy felkelj hozzá. Ne szoktasd rá. Éjszaka legyen hozzád közel, sajnálom szegénykét, de el fog múlni a szívfájdalma.
2018. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. máj. 23. 14:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos...ha az éjjel nem foglalkozom vele és csak a kezem engedem le hozzá,akkor folyamatosan visít. Nem fejezi be.
2018. máj. 24. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
vedd magadhoz öleldát. még keresheti az qnyukáját meg a testvéreit. pár hét és talán megszokja
2018. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hovarju ***** válasza:

Tegyél mellé egy plüss macit, amihez odabújhat. Esetleg a macira ráadhatsz egy pólót, amin érzi a szagodat.


Vagy tegyél mellé egy meleg vizes palackot egy rongyba bugyolálva.

2018. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beválltak a tanácsok! Köszönöm nektek! :)
2018. máj. 26. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!