Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újpesthez közel jó állatorvos?

Újpesthez közel jó állatorvos?

Figyelt kérdés

Jártunk már a Rexbe, és az Újpestvetbe is egy darabig, de egyik sem volt az igazi. Az ár nem számít, inkább az, hogy jó állatorvosok legyenek, ne nézzenek bambán, hogy mi baja a kutyának, hallgassák végig az embert, és ne kezeljék funkcionális analfabétának. (Bár néha már azt érzem, hogy ez túl nagy elvárás).


Dunakeszi, Göd, Fót környéke is szóba jöhet. Kutyáink mellett van egy kisnyuszink is, így ha ahhoz is értene akkor felettébb boldogok lennénk.


Köszönöm előre is!



2018. máj. 23. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Farkas Zolit keressétek Dunakeszin.

A legjobb szerintem.

2018. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom milyen, de a Lehel úton is van egy állatorvos vagy állatkórház, vagy micsoda (angyalföldön)


Mintha lenne talán káposztásmegyeren az óceán árok utcánál is


meg mintha dunakeszin és fóton is lenne valami

2018. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Újpesten a Mancsok.😉
2018. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Biovetben voltam egyszer (Fiastyúk utca), a saját állatorvosunk küldött tovább, semmi extra, de meg voltam elégedve. Kellően figyelmesek és hozzáértőek voltak.

Nyúlhoz ajánlom az Exopetből (Jász utca) Dr. Sátorhelyi Tamást (de mást abból a rendelőből NEM).

A Gizmók Újpesten van, csak a honlapukat láttam, amikor én kerestem állatorvost, nagyon profinak tűnnek, ha az ár tényleg nem számít:)

2018. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Plusz egy szavazat a Biovetre.

Segítőkész, alapos rendelő.

2018. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, utána nézek mindegyiknek! :)


Szerencsére az exopetre még nem volt szükségünk, mert eddig csak oltani kellett, soha nincs semmi baja a nyuszinknak(bezzeg a kutyáknak... :D). Köszönöm onnan is az orvos ajánlást!

2018. máj. 24. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is a Biovetbe járunk a kutyánkkal és a macskáinkkal, csak jót tudok róla mondani. Elég jól felszerelt, és az állatorvosok értik a dolgukat.
2018. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!