Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyusom neve?

Lány aki kérdez ^_^ kérdése:

Mi legyen a kutyusom neve?

Figyelt kérdés
Egy feher Bichon havanese kutya és hogy mi legyen a neve angolul irjatok sokat de magyart is irhattok persze de nem kerek olyanokat a kommentbe ,hogy várd meg ugy is beugrik valami vagy ilyesmiket jó? Köszi IRJATOK PLS

2018. máj. 23. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Killer Joe.
2018. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2018. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Kan: Monty, Toby, Milo, Louie,  Frankie, Benji, Archie, Joey, Loki, Arthur, Beau, Cody, Lucky, Alvin, Happy, Connor, Icy, Blanco (spanyolul fehér), Casper (a kis cuki szellem után), Tofu, Milky


Szuka: Heidi, Angel, Daisy, Luna, Sammy, Rory, Lola, Coco, Sophie, Zara (arabul fehér virág), Aspen, Gracie, Zoey, Minnie, Leia, Missy, Dana, Alaska, Vanilla (Vani), Ivy, Jenna, Pixie, Lucky, Nia, Lora, Happy, Bounty


Magyar nevek: Kókusz, Süti, Csipke, Jázmin, Pihe, Gyémánt, Bodza, Pamacs, Iglu, Zsebi, Csillag, Masni

2018. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Snowy, Pihe, Tollpehely, Átlag, Tucat, Ugyanolyan, Minden sarkon már bichon van, Nem snassz,
2018. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Törzskönyves nevéből nem akarsz kiindulni?
2018. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, ez humor volt?

Remélem úgy írtad, hogy közben neked meg bordered, malid, goldened, francia bucid vagy német juhászod van :D

Nem értem mi a baj azzal, ha tömegkutyája van, ő ezt a fajtát választotta.

2018. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Marmaduke
2018. máj. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os, nem érted, mi?

Ha törzskönyves a kutya, akkor bichon havanese, ha nem, akkor fajtajellegű keverék. Nem árt, ha a kérdező is tisztában van vele.

2018. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem neked írtam. Közben küldted a válaszod, az előtted írónak szántam a mondandómat.

Bár ezzel se feltétlenül értek egyet, ha valaki neveket kérdez, ajánljunk neki neveket. Amennyiben törzskönyves kutya, és jó törzskönyvi neve van, úgyis azt tartja meg a gazdi vagy abból alkot valamit. Ha meg szaporítós, nem feltétlenül ez a legjobb alkalom arra, hogy letámadjuk, bár felvilágosítani nem árt. Egyébként az is lehet, hogy örökbefogadott, vagy fajtamentős, nem kell mindjárt a legrosszabbat feltételezni valakiről. Tudom hogy a tapasztalat nem ezt támasztja alá, de legyünk egyszerre ilyen ellenszenvesek. Maradjunk csak annál a témánál, amire a kérdés vonatkozik, ez még az oldal szabályzatában is benne van.

2018. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi lány a kutya azt nem írtam oda
2018. máj. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!