Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tűntethetem el a kutyasz...

Mivel tűntethetem el a kutyaszagot?

Figyelt kérdés
Bűzlik a lakás, mert 7 kiskutya van ès felváltva pisilnek kakilnak. Napi 30c mosok fel hipós vizzel de brutális szag van... Segítsèg
2018. máj. 23. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Szaporítotok? Az ezzel jár. De azt normálisabban is kellene csinálni! Vagy 7 kutyát tartotok? Azokat pedig szobatisztaságra kellene szoktatni. Ennyi kutya mellett nem lesz csodaszer soha.
2018. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szoktatom...de ember legyen a talpàn akinek egyik napról a másikra sikerül. 7 kiskutya van, kb 10 percenkènt pisil vagy kakil az egyik. A kérdésem a szag eltűntetèsère irányult, nem pedig arra hogy gyanusitgass.
2018. máj. 23. 22:39
 3/20 A kérdező kommentje:
5 hetesek. Komolyan bűzlik a ház. Mivel próbálkozzak?
2018. máj. 23. 22:39
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Ivartalanítással. Miért szaporítasz ha nem vagy erre felkészülve? Ez ezzel jár. De a pénz jó lesz érte mi....


Egyébként mást nem tudsz csinálni, csak takarítani, takarítani és takarítani.

2018. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha szaporítasz, akkor ezzel is számolni kellene. De azt is lehetne normális körülmények közt csinálni... Ha pénz kell a kutyákból, legalább ennyit normálisan csinálhatnál.
2018. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
A molekulák bekerülnek a levegőbe is, azt érezni fogod, amíg le nem bomlanak, de így, hogy 10 percenként újabb adag jön, el kell viselni. Lehetőleg egész nap szellőztess!
2018. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor mègegyszer... Mivel tüntethetem el a szagot? Az nem válasz hogy ne szaporits.
2018. máj. 23. 22:59
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig semmi gond nem volt, 1 hetesen találtam a kutyákat egy kukában , de valahogy eddig nem volt büdös. Bár, eddig csak tápszert kaptak, mist kezdtem el hozzátáplálni őket orvosi javaslatra. Lehet hogy attol? Akkor semmi szagtalanító csodaszer nincs? :+(
2018. máj. 23. 23:01
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Ez ezzel jár. A kertbe kiviheted őket és dícsérd, ha kint végzik a dolgukat. 2 óránként.
2018. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kiviszem őket persze, többször is mint 2 óránkènt. De ez sajnos nem segít a szagon , mert nem úgy megy a dolog hogy 2 oránkènt kelnek ès mennek pisilni, hanem össze-vissza :-)
2018. máj. 23. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!