Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kezdhetem elölről a...

Most kezdhetem elölről a porszívó-mizériát?

Figyelt kérdés
Felnőttként került hozzám, rettegett a porszívótól. Szép lassan, jó két év alatt ennek vége lett, eljutottunk odáig, hogy átalussza a takarítást, annyira nem fél már. Erre most vettünk új porszívót, ami még halkabb is a réginél, mégis ugyanúgy bepánikolva menekül előle. Kezdhetek mindent elölről ugyanúgy?! :(
2018. máj. 24. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Ki? Mi?

A történetedből hiányzik az alany.

2018. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mivel kutya témakörben van, egy kutyusról lesz szó.. És a válasz a kérdésre szerintem igen, kezdheted újra. Mégsem ugyanaz a porszívó. :D
2018. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába halkabb. Másik porszívó. Jobb esetben pár alkalom után megszokja, rosszabban minden mehet előlről.
2018. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kutyus, igen.


De hát csendesebb az új... na mindegy, akkor vissza az elejére. Hátha ezúttal gyorsabb lesz a folyamat.

2018. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg valahogy össze tudod kötni a porszívót egy jó élménnyel?


Például porszívózás után adj neki valami nagyon különleges finomságot.

2018. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most Te válaszoltál a saját kérdésedre?
2018. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!