Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mert lenne jo ha a fiamnak...

Mert lenne jo ha a fiamnak sajat kutyaja lenne? Mar van egy kutyank a volt felesegemnel a 16 eves fiam visszont szeretne meg egy kutyat, hozam sajnos nem johet mert a tulaj miadt es nem lehet kutyam de az anyahoz mehetne de nem szeretne megegy kutyat

Figyelt kérdés
A fiam kozepes tanulo de viszont megbizhato. Jot tenne a fiamnak ha sajat kutyaja lenne?

2018. máj. 25. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
16 évesen az még nem az ő kutyája lenne hanem a szülőké. Gondolom nem ő fizetné az állatorvost,kaját stb. Ha az anya nem akarja akkor nem kell még egy kutya.
2018. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem lenne jó. Foglalkozzon a meglévővel.

Kérdezted már, miért szeretne mégegyet, ha van már egy otthon?

Esetleg akkor tartanám indokoltnak, ha valami kutyás sportot akar űzni és a meglévő nem alaklmas rá, nagyon öreg stb. Mi baja van a meglévő kutyával?

2018. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, ha a szülő nem akarja ne legyen a gyereknek saját kutyája. Én is odáig voltam erte anno, de felnőve beláttam,hogy rossz lett volna. Lesz neki barátnője, elkezd bulizni járni, esetleg később egyetemre megy, vagy barmit tovabbtanul,koleszos lesz... A kutya meg az anyukára marad, aki viszont nem szeretné. Ráadásul az anyagi vonzata is titeket fog terhelni. Kutyát gyereknek csaknugy érdemes venni,ha aztan nemnjelent gondot, ha a szülők nyakába szakad.
2018. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya az 10, ""rossz esetben"" akár 17 év elköteleződést jelent. A fiad 16 éves, gondolom nemsokára szeretne egyetemre is járni, aztán jönnek a barátnők is, a családalapítás, munkahely. Azt neked kell eldöntened, hogy ezeket figyelembe véve szerintem megéri-e kutyát venni neki? Szerintem sokkal optimálisabb lenne, ha foglalkozna a jelenlegivel, aztán majd 30 éves korában, amikor családja lesz és saját lakása, akkor oda vesznek egy kutyát.
2018. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!