Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes bármilyen...

MrPatika kérdése:

Szerintetek érdemes bármilyen fajtatiszta pitbullt venni és ha igen akkor melyiket?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejönnek a pitbullok de nem tudom,hogy érdemes e, mert én majd most kezdek el edzeni és edző társnak alkalmas e vagy ha nem akkor milyen kutyát ajánlanátok ami majdnem olyan figyelmet hív ki magának mint a pitbull......

2018. máj. 27. 13:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "fajtatiszta pitbull". Bár standardek vannak, el nem ismerik. Van amerikai pitbull terrier, van amerikai staffordshire terrier, van meg bully de azt itthon nem kapsz. Ha olyan kutyat szeretnel amit tiszteletet hiv(igazabol viv) ki maganak csak a megjelenessel akkor elobb szerezz "egy onbizalmat" magadnak es azt neveld fel. A bull tipusu kutya nem mutogatni valo felelotlen gazdak kezebe hogy utana a gazdanak koszonhetoen csak meg rosszabb hire legyen ezeknek a csodaknak(aki elottem irta hogy betiltana a piteket...ot magat kellene betiltani meg a tanulatlan csolatast de mindegy). Ha egy viszonylag konnyen(konnyebben mint a pitet) kezelheto de megis tiszteletet parancsolo kutyat szeretnel amivel eddzeni is lehet akkor vagy amerikai bulldog vagy argentin dog vagy roti. Bar a rotit sem ajanlom annyira. De ez nem is lenyeges. Eloszor is dontsd el mire kell a kutya. Villogni? Akkor hozz a menhelyrol egy szerencsetlen pitet csinalj par fotot instara azt vidd vissza. Ha tarsnak kell es komolyan gondolod, pit lehet elso kutya is(nekem az van es elso volt es semmi baj nincs vele HA VAN IDOD FOGLALKOZNI VELE. SOK.) de csak ha eszmeletlen sok idod van nevelni. Ha nincs vagy esetleg lusta vagy szellemileg nevelni a fizikai eddzes utan akkor ott vannak az altalam felsorolt kutyak. Kicsit lustabbak mint a pit(foleg a dog) de "ugyanazt tudjak nyujtani" kb csak a pit okosabb es jobban kimutatja a gondjat/bajat, szeretet.
2018. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!