Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám mostanában fél a...

Kutyám mostanában fél a vihartól!?

Figyelt kérdés
Soha nem félt, kiskora óta kinti kutya, a dörgéstől és villámlástól sem félt soha. Kb egy másfél hete délutánonként villámlik és dörög az ég és folyamatosan ugatja perceken keresztül ami hosszútávon elég idegesítő már, ráadásul a szomszéd is ránkszólt már. Nem tudom mi baja lehet, soha nem félt a vihartól és másfél hete kezdte ezt el. Valami tanácsot tudtok adni kérlek?

2018. máj. 28. 18:26
 1/2 anonim válasza:
Az én kutyám is fél tőle.
2018. máj. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.Az én kutyám is ilyen de ő már 11 éves és kis kora óta fél tőle,pedig kinti kutya.Én ilyenkor azt szoktam csinálni,hogy kimegyek és dédelgetem meg játszok vele megnyugtatóan egy kicsit.Nála ez beválik.Ha ez nem működik ennyi nincs több ötletem.Mondjuk az is igaz hogy nem tudsz kint vele lenni minden egyes viharnál.Szóval ne mindig menj ki hozzá hanem néha hagyd had ugasson.Egy idő után megunja és helyette el kezd remegni ilyenkor.Legalább is nálunk ez történt.
2018. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!