Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutya. Mit csinaljak?

Nem eszik a kutya. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy 7honapos, keverek, kistestu kutyank es nem eszik jol. Mar kiskoraba eleg valogatos volt, de mindig probaltunk olyat adni neki amit szivesen megeszik. Reggel ha nem evett a parom mindig adott neki kesobb addig probalgattam ameg nem fogadta el. En mondtam hogy ezt ne csinalja. Aztan mondtam hogy mostantol tenyleg reggel este kap. Aztan most hozzank kerult egy 2hanapos border collie aki folytaon eluldozi a kajatol szoval kulon etetjuk oket. Mikor letesszuk ele a kajat nem kezdi el egybol habzsolni csak nez fel rank meg ott hagyja es csak bele bele eszik. A parom kezbol eteti mert "ugy eszik"... Az en meglatasom az hogy ha mindig reggel es este letennenk ele a kajat majd 10perc mulva elvennenk kialakulna a normalis eves . szerintetek? Mit csinaljunk?
2018. máj. 29. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan azt amit leírtál. Nyugtasd meg a párodat,hogy kutya étel mellett még sosem halt éhen. Kemény lesz, ha ennyire akaratos, de ne törjetek meg. Esetleg vigyetek el állatorvoshoz kivizsgáltatni, hátha az megnyugtatja párodat , a doki is ugyanazt fogja javasolni, amit leirtál.
2018. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja ez lemradt. Imadom Viktoria Stilwell kikepzési módszereit, sokat tanítja a gazdikat is. Ebben a részben pont egy rosszul evő kutyussal dolgozik.


[link]

2018. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!