Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alig 3 hónapos kutyust szobati...

Alig 3 hónapos kutyust szobatisztaságra nevelése?

Figyelt kérdés
Segitsetek légyszíves állatorvos szerint nincs 3 hónapos a kutyusom és be pisil van lent meki kutya pelus és ma be pisilt a járolapra és anya el verte ez nekem nagyon rosszul esett tudnátok segíteni hogy verés nélkül hogy lehet szobatisztaságra nevelni?

2018. máj. 29. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Millió kérdés van itt a szobatisztasággal kapcsolatban. A pelenkát dobd ki, és vidd ki a kutyát gyakran. Ha kint pisil dícséred, ha bent, takarítasz.
2018. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most is fel takarítottam de anya ugyan ugy el veri és féltem hogy baja lesz mer nagyon nyüszitett és most álmába is sir
2018. máj. 29. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek neki egy normális gazdát! Így soha nem lesz szobatiszta sem, és csak tönkre teszitek! Nem így kell kutyát nevelni!
2018. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Téged is elvert babakorodban, ha bepisiltél?
2018. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tesoim sokszzor mondták hogy mig kicsi voltam nekem is a seggemre csapott ha be pisiltem nagyon félek most be hozzam a szobámba 3 pelus lent van de ha nem oda pisil majd talarittok :(
2018. máj. 30. 21:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Pelenkával sosem lesz szobatiszta! Kicsit utána kellett volna nézni az alap dolgoknak.

Másik, jobb gazda kellene annak a kutyának, aki normálisan gondoskodik róla, megfelelően neveli és foglalkozik vele! Nálatok nem lesz jó helye! Annak pedig nincs értelme, hogy majd 3-4 évesen dobja ki az anyád valahova. Ami sajnos gyakori eset az ilyen típusú embereknél.

2018. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Maximum udvaron lesz nem házba de féltem kint
2018. máj. 31. 22:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Nem tartható kint bármelyik
2018. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Haványéze-bolonyéze keverék
2018. jún. 2. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Leírni sem tudod helyesen...bolognese-havanese

Egyik sem tartható kint, sőt, mindkét fajta rendszeres kozmetikát, szőrápolást igényel. A keverékük is. Keressetek másik gazdát neki, mielőtt kinyírjátok.

2018. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!