Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja a kutyusomnak,...

Nem lesz baja a kutyusomnak, ha elmegyek egy hétre nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 5 hónapos, tüneményes keverék lány kutyusunk (border collie-szálkásszőrű tacsi). Imádom, nagyon erős gazdi-kutyus kapcsolat van közte és köztem, illetve a párom között. Panel kutyus, így még többet van a közelünben.

Egy hétre elutazunk nyaralni, és addig az anyósoméknál lenne, ahol nem mehet be a lakásba, hanem van egy terasz a ház előtt elkerítve, ahol lenne. Attól félek, hogy nem lesz baja, ha egy hétre ott hagyjuk? Hallottam olyat, hogy a kutyus belebetegszik, mert azt hiszi, hogy elhagyta a gazdija. Illetve egy idióta kérdés, de nem fog elfelejteni minket?

A szívem szakad meg, hogy itthon kell hagynom, biztos Skypeon meg fogom nézni, hogy minden rendben-e vele, de nem igazíthatom minden pillanatomat (sajnos) hozzá :(



2018. máj. 31. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Kizárt, hogy magatokkal tudjátok vinni?

Én mondjuk személy szerint senkire nem merném a kutyám rábízni. Elveszhet, stb...

Érdemes kutyabarát szállásokat nézegetni.

2018. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem fogják megerősíteni a kezdeti ideesebb állapotban, nem lesz semmi baja. És nem fog elfelejteni.


De én is annak vagyok a híve a saját kutyáim esetében, hogy jöjjenek velem nyaralni.

2018. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
5 hónapos kutya már megszokta a lakásban élést az emberekkel közösen. Új helyre viszitek , ahol ki lesz zárva az emberek közül. Szerinted bírni fogják anyósodék azt a hangversenyt, amit a kiskutya elő fog adni?
2018. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Mi nem tudjuk magunkkal vinni a kutyák, de nem bízom sem családra, sem barátokra. Kutyapanzióba adom be, igaz, hogy drága, de szakemberek vigyáznak rá, akiknek egész nap más dolguk sincs, csak a kutyákat abajgatni.


A helyedben én így nem hagynám ott (nem mehet be, igy nyilván nem leszmeg a megszokott kapcsolata), hanem elvinném panzióba.

2018. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
72%

Egy ismerosom kutyapanzioba vitte es ott nagyon depresszios lett.

Szinten egy kozeli ismerosom megkert,hogy amig nyaralnak orizzem a hazat es a kutyust egy hetig.

De en nagyon szeretgettem,minden este megfesultem,megmostam a fogat,kutyasuliban voltam vele...Szoval nagyon jol erezte magat.

2018. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
47%
#5 vagyok.Bocsanat,azt elfelejtettem,hogy az ismerosom legkozelebb mar masik panzioba vitte,ott mar nem volt depis.
2018. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom magammal vinni, fesztiválozni megyünk. Anyósoméknál legalább ismeri a helyet
2018. jún. 1. 00:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Add panzióba. CityPets nagyon nagyonjó!
2018. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vidéken élek, a közelben nincs és autó sibcs
2018. jún. 1. 14:56
 10/13 A kérdező kommentje:
Közben rátaláltam a kaposvári kutyapaliotára, ami közel van. Ha meg tudjuk oldani a fuvart, akkor oda visszük. Csupa jót írnak, gyönyörű a hely, tényleg mint egy palota. 2500/ nap ami nem drága, de lehet hogy egy kis nevelésre is befizetjük a kisasszonyt :p
2018. jún. 1. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!