Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen étellel etessem a...

Milyen étellel etessem a kutyusomat?

Figyelt kérdés

Sajnos allergiás, így a Husse-től rendeltem tápot. (Magas minőségű online tápos bolt.) Nem szereti az ízét, alig eszi. Próbáltam már alutasakos bárányos, illetve marhás Pedigree-vel összekeverni sajnos kiválogatta, és alig akarta megenni.

Honnan tudnék rendelni tápot csirkehúsra allergiás kutyáknak? Mellette a gyomra is érzékeny, és finnyás (halas tápra biztosan). Köszönöm a válaszaitokat!

(Mivel látom, hogy itt egyből megy a kioktatás, hogy miért nem díjnyertes kennelből származik a kutya... örökbefogadtuk. Gondolom ez nem bűn.)



2018. jún. 1. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Platinumnak van csak marhás tápja, ez egy nagyon jóminőségű táp. Ne keverj jozzá semmit, ha nem eszi meg akkor elveszed tőle és másnap megkapja. A kutyák nagyon jól bírják az éhezést (a kölykök nem), akár 3 napig is el lehet vele ezt játszani.
2018. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen árkategóriában keresel tápot? A nyers etetés opció lehet? Sok csirkeallergiás kutya a nyers csirkére nem allergiás, szóval egy próbát megérhet, ha van rá kapacitásod.

Egyébként ha nem eszi akkor ne próbáld keverni ezzel azzal. Tedd elé, és ha 10 percen belül sem kell neki, akkor vedd el, és csak következő etetéskor add oda megint. Meg kell tanulnia, hogy nem válogathat kedvére, mert különben nem kap mást. Lehet, hogy pár kaja így kimarad, de hamar meg fogja érteni, és ennyitől nem lesz baja.


Mi nemrég kaptunk Husse termékmintát kiállításon, az én kutyám nyerses, így jutalomfalatként használtuk el. Tényleg nem lehet egy erős ízű táp, mert az amúgy nagyon durván éhenkórász kutyám nem volt túlságosan bepörögve tőle. Ez előtt szintén egy kis termékmintát kaptam a Wolf of Wilderness tápból, azért viszont nagyon odavolt.

2018. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit fűznék hozzá, hogy az alutasakos mind tartalmaz baromfit, akármilyen ízesítésű, ha valóban csirkeallergiás a kutyusod, akkor ilyet ne adj neki.
2018. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Például ezek. De ezen az oldalon oldalt jelöld be,hogy csirkehúsmentes, és válogass, ami tetszik :)

Lehetőleg ne keverd, mert az nem túl jó. Főleg ne pedigree márkával.


El is mehetsz állatfelszerelés boltba, ami NEM a freesnapf, és itt kimérve is tudsz venni. Ez pl arra jó, ha minőségi tápot is veszel, de hasmenést, vagy bármi mást okoz, akkor nem marad a nyakadon pár kiló feleslegesen.

Sokan mondják, hogy a kimért táp drágább, én ezt megcáfolom egy budapesten található állatos bolttal :)

2018. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is csirke allergiás és finnyás, mi Premiere marhás táppal etetünk, 1-2 kanál konzervvel vagy lazacolajjal összekeverjük és szépen megeszi.


[link]

2018. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak acana meg platinum van, ami csirkementes. Csomó nem ilyen drága tápból is van allergiás kutyáknak való.
2018. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!