Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten tudtok kifejezetten...

Budapesten tudtok kifejezetten kiskutya simogatót?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta elszeretnènk menni kutyusokat nézni somogatni, játszani velük de nem tudom hol van erre lehetöség?!

#kutya #kiskutya #simogató #Kutya simogató
2018. jún. 1. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen, hogy kiskutya simogató nem létezik. Ha sajátra nincs lehetőseged, de ennek ellenére szeretnél kutyázni, akkor vedd fel a kapcsolatot egy menhellyel. Mindig várják az önkénteseket, akik pl. sétáltatnak, szőrt kefélnek, játszanak a kutyusokkal.
2018. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
90%
Én is a menhelyeket tudom javasolni.
2018. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet!!! Még eszembe se jutott! Köszönöm!!
2018. jún. 1. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Jól gondolom, hogy gyereket vinnél a "kutyasimogatóhoz"? Mert ebben az esetben én nem javasolnám a menhelyeket, ugyanis ott sokszor "vad", neveletlen kutyák vannak, akikkel az előző gazdájuk nem törődött. Nem biztos, hogy jó az gyereknek, ha beviszed ilyen helyre és fellökik a kutyák, mert akár egy életre szóló lelki sérülés is lehet a vége.
2018. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Kedves előző! Egy menhelyre nem csak beeresztik az embert (gyereket) a kutyák közé... A menhelyeken szigorú szabályokat kell betartani, senkinek sem célja, hogy a kutyáknak/embereknek baja legyen. Sétáltatásra a legtöbb helyen csak felnőttnek adnak ki kutyát, akkor is olyat, amelyik tud viselkedni, nem akar megszökni, nem harap stb.
2018. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyenekre is gondoltok! De nem kis gyerekekröl lenne szó hanem egy 17,19 éves lányokról!:) akiknek szívügyük az állatok! De megértem természetesen ès még egyszer köszönöm
2018. jún. 2. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Menjetek menhelyre önkéntesnek, sétáltatni.
2018. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!