Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Küldene nekem valaki képet?

Küldene nekem valaki képet?

Figyelt kérdés
Sziasztok küldenetek nekem 4 hónapos fiú Mopsz kutyáról képet ?

2018. jún. 1. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nálatok nincs bekötve a gugli? :D

2018. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Nekem az van 6 eves.
2018. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ .. hogy tudom ide képet feltolteni?
2018. jún. 2. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mond, hogy mi a gond. Szaporítótól vettél kutyát és nem tudod, hogy fajtatiszta-e?
2018. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor elmesélem mitörtent. ...


Szeretünk volna egy mopsz kiskutya de mi külföldön élünk és itt nagyon drága egy szaporítós annyi mint otthon egy törzskönyvvel rendelkező kutya.


A férjem sógora felajanlotta hogy megveszik nekünk elküldom a penzt . Férjem mondta torzskonyve mindenképp legyen ,mert nekünk fontos . Mire ide ért a kutya kiderult h oltási könyve van csak és 4 hónapos a könyv szerint.


A gond a következő h szerintem túl nagy a korához képest és az orra se olyan lapos ahogy nézem a képeket van amelyikre hasonlít, de nem az igazi . A többi minden stimmel farka, teste és a csikja is ..


Holnap viszem állatorvoshoz, hogy kideruljon az igazság .

Nagyon sok pénzt fizettem érte , meg bizakodok kicsit ..

2018. jún. 3. 00:57
 6/8 A kérdező kommentje:

* szerettünk

*kiskutyát

2018. jún. 3. 00:59
 7/8 anonim válasza:
Kepfeltoltes.hu
2018. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy töltsd le a Gyazo-t.


Ingyenes, nekem ki van pakolva a tálcára, és ha tetszik valami csak ráklikkelek az ikonjára, és kijelölöm a területet amit le akarok fotózni. Rögtön fel is tölti a netre.

2018. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!