Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám folyamatosan füvet...

Kutyám folyamatosan füvet eszik, vagy a másik kutyám ürülékét eszi. Sokszor rászóltam már, ezért ha ott vagyok nem csinálja, de ha elfordulok rögtön ott köt ki. Azért sem értem ezt az egészet mert figyelek az ételekre amiket adok neki. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 20:10
 1/6 anonim válasza:
45%
aza a legjobb ha hagyod mer akkor csak megfog utálni ha elenezed ő tudja h mi a jó neki..:)és ha eszi a füvet akkor ég a gyomra:)
2010. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%

3-4 szer jól nyakon vágod amikor füvet meg szart eszik

ha ez nem válik be akkor terhes

2010. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja a kutyádnak. A különbözp füveket akkor eszik a kutyák ha nem jó a gyomruk, azt tudják a kutyák hogy milyen fajtát szabad enniük. Van amelyik fűtől hánynak is. Azért ha nagyon sokat hány nem árt egy állatorvossal beszélni, mert lehet akár az is hogy valaki szándékosan mérgezi a kutyádat. Szóval ne szólj rá a fűevés miatt mert normális, sőt rosszabb ha eltiltod tőle. Most bocs hogy így fejezem ki magam de a szar valóságos csemegének számít a kutyáknál: általában emberét, vagy más állatét eszik meg, de néha a sajátjukat. Ez is normális, semmi baja a kutyádnak.
2010. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fűevésért ne bántsd, az tök normális. Ugyanazért eszi, amiért a macskák: a gyomrába került szőrt fűvel keverve könnyebb kihányni. Az ürülékevés se lenne baj, csak nem vmi higiénikus, különösen, ha utána nyalogatja a kezed/arcod. Vegyél neki vmi vitamint, ásványianyagot. Konzultálj a dokival.:)
2010. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, mondjuk nem kéne a kutyákat puszilgatni. Én amúgy sem hagyom a kutyának hogy nyalogasson... Mondjuk ez nekem nem jutott eszembe, hanem csak úgy idegesít ha összenyálaz.
2010. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnyugodtam,terhesnek biztos,hogy nem terhes,mert kan ezt írtam is :D
2010. jún. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!