Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám fel a víztől vagy is...

Kutyám fel a víztől vagy is hat ennél kicsit komplikaltabb ahogy tudnám hozza szoktatni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 3 eves keverek kutyusom (talan snaucer) akit meg 3honaposan örökbe fogadtunk. O felt egy ideig a víztől aztán elkezdett utánam ugrani h kimentsen de mindig nekem kell kivinnem mert elkezd nyusziteni meg az ellentétes irányba uszni próbáltam lassan bevinni meg nyugodtan de kitepi magát a kezemből es az ellenkező irányba úszik. Furdetesenel is harcokat vivunk. Mit tegyek hogy megszeresse a vizet?

#kutya #víz #kutyahiszti #kutya víz #fel a víztől
2018. jún. 2. 13:11
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy tenyleg nem szereti a vizet csak latta, hogy te bent vagy megakart menteni ezert ugrott be, utana mar nem tudott hirtelen mihez kezdeni es ezert kiakadt. Valoszinuleg ezert nem akar ujra bemenni. Sztem lassan kezd hozzaszoktatni vizes kezzel simogatni es igy tovabb megmutatni, hogy nincs mitol felnie.
2018. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Probald lepesenkent hozzatoktatni a vizhez!

1.Eloszor vizezz be egy rongyot es teritsd ra, addig csinald ameddig nem lesz kicsit vizes a szore, hogy erezze hogy a viz nem bant.

2. Facsard ki a rongybol a vizet a hatara

3.simogasd vizes kezzel

4.kezdd el neha rafrocskolni egy kicsit a vizet

5. Onts a laba ala vizet

6. Engedj egy kis vodorbe vizet es tedd bele a labat

7. Kesobb mar ra is ontheted a vizet csak ne hirtelen

8. Es vegul mar mehet utanad a vizbe is :)

Ne feledd mindent addig csinalj amig meg nem szokja! Egy ido utan meg fogja hidd el! Nekem szerencsem van ilyen teren egy vizimado labradorral😂

2018. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!