Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 honapos a kiskutyam (pit)...

8 honapos a kiskutyam (pit) kutyasuliba ahova szeretném vinni szeptemberben indul tanfolyam. Megvarjam vagy inkabb keressek olyat ami mostanaban indul?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én nem várnék vele szeptemberig. Most jön ugyanis a móka java, a kutya "tinédzser" korba lép :) Ilyenkor indul el igazán a makacskodás, alkalmi süketség,a határok feszegetése. Én keresnék olyat,ahol minnél hamarabb lehet kezdeni.
2018. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben a te döntésed :)

Viszont sok kutyasuli nem ilyen tanfolyam jelleggel működik, csak beesel oda és beraknak egy kezdő csoportba és mikor látják, hogy jók vagytok, beraknak magasabb csoportokba.

Ha úgy érzed, hogy a kutyádnak nagy szüksége lenne már a sulira, akkor ne várjatok szeptemberig.

2018. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazabol, szerencsem van vele mert nagyon szofogado egy kutya.

Tobbi kutyaval is jól kijon, szoktam vinni bandázni.

Behivassal sincs nagy problema. Alap parancsokat tudja, es teljesiti is amit kerek tole.

Nagyon nyugodt kutya.

2018. jún. 6. 05:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd kutyasuliba vinni?
2018. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért szeretném vinni, mert ez egy közös foglalkozás számomra és a kutyám számára.


Meg amivel problémám van az a séta, bár az sem súlyos.

Pórázon van amikor elkezd húzni.

Szeretném ha póráz nélkül is jönne mellettem.


Utána szeretnék középfokúra is menni vele.

2018. jún. 6. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!