Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Országos kék túra, kutyával?

Országos kék túra, kutyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok, aki már végig járta az útvonalat, melyik szakaszt ajánlja kutyával? Most mennénk először rajta, viszont azt hallottam vannak részek ahol sokat kell menni betonon, viszont amennyiben erre van lehetőség azt elkerülnénk, illetve nektek melyik rész tetszett a legjobban? :)

Előre is köszi a válaszokat.



2018. jún. 4. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem kotelezo az orszaguton menned. Mehetsz mellette a fuben is.
2018. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Ennek mi köze van a zenéhez?

És ha nem szoba kutya, akkor bárhol mehetsz vele

2018. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp egy másik kérdésen voltam amikor ramentem az új kérdésre és ezert automatikusan ide kategorizálta. Megprobaltam atallitani de nem lehet úgy hogy várom hogy az adminok áttegyék.


Én válaszoltam most már nekem is jöhetne egy jó válasz :D


Videón voltak olyan szakaszok ahol kb esélytelen máshol menni csak az úttesten. Ami forró ha 40 fok van. Ami megégeti a kutya mancsát. Azt pedig elkerülném.


Szóval továbbra is él a kérdés hogy ki melyik szakaszt ajánlja kutyussal illetve hogy ettől függetlenül kinek melyik rész tetszett a legjobban!? :)

2018. jún. 4. 18:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Na meg volt a nagy kirámdulás, szóval leírom hátha másnak is érdekes lehet. Mi végül Hűvösvölgytől mentünk dobogókőig két részletben és a terep kezdéshez kicsit kemény volt, de kutyával teljesen jól járható, nagyon kevés betonos szakasz volt, de nagyrészt ott is árnyék volt, szóval ezt ajánlom mindenkinek :) Remélem a többi is hasonló lesz.
2018. jún. 12. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!