Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy működik a BARF?

Hogy működik a BARF?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de nem igazán raktam még össze, hogyan is működik. Oké, hogy megveszem neki a fagyasztott húst, áll pár napig a fagyóba, aztán megkapja, persze kiolvasztás után.

Ha elmegyek a henteshez és veszek ott neki húst, az nem jó?



2018. jún. 4. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
De. A barf egy nagyon jó etetési módszer viszont hozzáértés nélkül több bajt okozunk mint hasznot. Ha komolyan akarsz vele foglalkozni akkor egy állatorvos dietetikust keress fel aki személyreszabottan összeállítja az étrendet. Nagyon nem mindegy, hogy mit miért és miből mennyit esznek. Egy teljes értékű étrend összeállításához komoly tudomany szükséges amit egy facebook csoportban nem lehet összeszedni.
2018. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

2018. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 4. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell dietetikus....6 éve BARF-ozunk a kutyával kölyök kora óta, két éve macskával kölyök kora óta, most egy pici kölyökkutyával.

Olvass sokat a témában, nem olyan bonyolult és nem is kell túlkomplikálni.


Teljesen jó a hentesnél vett hús is.Én 1 havi adagot szoktam nekik megvenni, azt kiporciózom mérlegen mehet a fagyóba.


Első körben olvass sokat!!

Aztán nézd a kutyád, hogy reagál rá.Ha hízik vissza veszed az adagot, ha fogy növeled.


Az ideális testsúly 2-3-%-a az adag.Kölyköknek meg kezdetben a testsúlyuk 8-10% a.


Az én kutyám 130 g-ot eszik mert 6500 g a súlya.Ennek a 2% a leírt adag.

Ebben kb fele csontos hús fele meg színhús+belsőség+kevés zöldség.


Kezd úgy, hogy 40% csontos+30% színhús+30% zöldség.Aztán kitapasztalod neketek ez jó arány e.

2018. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 11. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!