Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb állatorvos az országban?

Legjobb állatorvos az országban?

Figyelt kérdés

Szeretném kivizsgáltatni a kutyámat a legjobb állatorvossal.

Hallottam erről az időskori kivizsgálásról:

[link]


2018. jún. 4. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
És ehhez miért kell neked a legjobb állatorvos az országban?
2018. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mást fog ajánlani szerintem, aki válaszol!

Én például Budapesten a FeliCaVet állatkórházat, és egyben állatorvosi rendelőt ajánlom Neked.

Mi hozzájuk járunk. Nagyon rendesek, alaposak!

2018. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért, mert szeretném a lehető legjobb dokival kivizsgáltatni, hogy semmi se maradjon felfedetlenül.

Nagyon szeretem és szeretném észrevenni és kezeltetni idejében a bajt, már ha van.

Köszönöm az eddigi válaszokat, tapasztalatokat is írjatok, így van, illetve aki volt ilyen kivizsgáláson, hol csináltatta és milyenek voltak ott.

2018. jún. 4. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs tünet, akkor szerinted honnan tudja az állatorvos, hogy van-e valami elváltozás a szervezetében? Abba nem fog belemenni senki, hogy csak úgy indok nélkül röntgencső és MRI alá fektesse az állatot. Feltéve, hogy egyáltalán van ilyen készüléke az orvosnak a rendelőben. Azt sem írtad le, hogy hol laksz? Egyszerűen irreális amit kérsz.


Tudunk orvosokat ajánlani, ha tudjuk hol laksz, de nincs olyan, hogy "legjobb állatorvos".


Viszont van szégyenlista, hogy kiket érdemes elkerülni. Kezd ezzel:

[link]

2018. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!