Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepsziás kutya mellé társ?

Epilepsziás kutya mellé társ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2 éves keverék ivartalanított kutyám, aki mellé szerettünk volna még egy kutyust.

Viszont, epilepsziás és nem tudom, hogy mennyire tenne neki jót/rosszat egy új családtag. (naponta kap gyógyszert, más kutyákkal jól kijön, barátságos kutya)



2018. jún. 4. 16:52
 1/4 anonim válasza:
45%
Szerintem jo otlet. Lehet hogy orulni fog neki, tarsra talal :) ha baratsagos , jatszos kutyus akkor en tuti megprobalnak egy okos kutyust fogadni melle. Lehet az allapotan sajnos nem valtoztatna, de semmi sem kizart! Szerintem csak batran!
2018. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajrá, szerintem jól jönne neki, sok sikert az új kutyushoz :-)
2018. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy jó hatással lesz rá. Nekünk is epilepsziás a kutyánk, ő nem szedi napi szinten a gyógyszereket, a rohamok után 1 hétig kapja csak. Viszont az nála kiderült, hogy stressz hatására sokkal gyakoribbak a rohamok. Pomt ezért mielőtt befogadtuk a második kutyánkat, 1hónapig volt nálunk ideiglesen. Mivel nem volt ez alatt egy roham sem és viszonylag jól fogadta az új kutyust, így maradhatott és szerencsére azóta sincs semmi probléma belőle
2018. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Próbáld ki úgy, hogy ideglenes gazdija lennél a másik kutyusnak! Ha rendben van, és jól kijönnek, akkor szerintem minden rendben lesz, és örökbe is fogadhatod!

Sajnos állapotán nem fog javítani, de általában jót tesz a kutyának a kutya társ!

2018. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!