Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsózzam a kutyám kajáját?

Megsózzam a kutyám kajáját?

Figyelt kérdés
Leizzadtam, és nyalja a sós izzadtságomat, lehet hogy sóhiánya van? Adjak neki? Elég meleg van.

2018. jún. 4. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ne!

Nekünk kell kifejezetten sózni a kutyám ételét, de betegség miatt ÁLLATORVOSI JAVASLATRA! Amúgy nem kell egyáltalán!

Egy negyed csipet sótól nem lesz semmi baj, de ha sózod neki folyamatosan, az komoly betegséget válthat ki!

2018. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
A kutyának ugyanúgy kell a só ahogy az embernek, melegben ő is kiszáradhat ezért kívánja a sót szegény, ugyanúgy sózz neki ahogy magadnak. Az állatorvos ugyanazt a ringer oldatot adja nekik, mint amit az ember kap ha kiszárad, ha nekik nem kellene ugyanúgy a só akkor ez ártalmas lenne a számukra és nekik más összetételben kellene előállítani.
2018. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ne adj neki, engem is szokott nyalni a kutyus, nincs neki só hiánya, nyugi.
2018. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez inkább a szeretet jele.

A mi kutyánk arra kapott rá idősebb korára, hogyha valaki elnyúlt a kanapén, akkor mellé feküdt, és bokától térdig végignyalta a lábát. Én gyorsan letiltottam róla, szerintem borzasztó, pedig imádtam őt :D, de anyám engedte, úgyhogy élete végéig megmaradt ez a szokás. De nem volt sóhiánya vagy egyéb étkezési gondja.

2018. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyáknak nem kell úgy a só ahogy az embereknek, ez marhaság. Az ember izzadással is veszít sót, de a kutya nem izzad.
2018. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!