Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tegyem szobatisztává?

Hogyan tegyem szobatisztává?

Figyelt kérdés

Amikor levisszük addig visszatartja amig fel nem érünk. Nem akarja lent végezni a dolgát. Viszont nem piszkít összr vissza a házba álltalába egy helyre.

Már csináltam úgy hogy, evett ivott, levittem egy órára és addig visszatortotta.

Lehet az a baj hogy többet kéne levinnem? 3x viszem le és álltalába fél órát van lent. Járt már valaki hasonló helyzetben?

Yorki öt hónapos.



2018. jún. 5. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

2-3 óránként kell levinni. És a pelenkára rá ne szoktasd mert az azt jelenti számára hogy bennt is lehet és nem lehet utána leszoktatni róla.

És ha kinnt végzi a dolgát nagy dícséret.

2018. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal többször le kellene vinned ameddig nem tanulja meg rendesen, hogy kint kell végezni a dolgát. Akár több órás sétát is beiktathatsz, hogy mindenképp muszáj legyen neki kint intézni a dolgot.
2018. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a legjobb hogy kint végzi a dolgát, álltalában úgy kéne csinálni vagy is én úgy csinálom az én kutyusommal hogy reggel ki viszem aztán el végzi a dolgait 20-30 percre szoktam aztán adok neki enni, délután is kivel viszem és még este is, a lényeg hogy egy időbe kell ki vinni mimdig például reggel 6 kor ki viszed aztán délután 14 kor is ki viszed és este 22 kor, a lényeg hogy mimdig egy idő pontra szoktasd rá és később ezt tudni fogja hogy meddig kell tartani, álltalában az állatnak nagyon jó az idő érzéke, nem muszáj pont ilyen időbe ki vinni a lényeg az hogy 8 óránként vidd ki este elég 15 percre.

Sok sikert és kitartást :-)

2018. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenkinek ment a kéz :)

2018. jún. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!