Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a kutyam hasan? Illetve...

Mi ez a kutyam hasan? Illetve miert kohog?

Figyelt kérdés

Van egy csivava kutyam meg nincs 1 eves. Most lesz majd 16-an.

Simogattam a hasat es ereztem ilyen puha kis dudorokat. 2-3 db-ot . Mi lehet ez ? Csak zsircsomo ? Kell aggodnom? Masnak is van ilyen?

Illetve mitol kohoghet? Van hogy rajon a “kohoges” inkabb ilyen levegokapkodasba megy at... eloszor szivferegre gondoltam de az nemlehet mivel telen ja csinalta es akkor nem volt szunyog. Esetleg gegeszukulet? Legtobbszor ivas utan csinalja vagy szaglaszas utan.



2018. jún. 5. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Állatorvos mit mondott?
2018. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emlődaganat pont a tüdőben képez áttéteket... De nem hiszem, hogy 1 évesen daganatos lenne a kutya. Az állatorvost hívd fel, hogy nézze meg!
2018. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet légcsőszűkület is, de sok más dolog is okozhatja, mint szívbetegség vagy reflux.

Ki kell vizsgáltatni állatorvossal, a dudorokat is.

2018. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!