Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell megtanítani a...

Hogy kell megtanítani a kutyának az ugatást?

Figyelt kérdés

Az a baj a kutyával, hogy az elején még felizgul rá, mozog érte, de egy mukkot sem ad ki, malinoisról van szó.

És nagyon is labdamániás az eb. Azután pedig lefekszik, és addig vár, ameddig meg nem kapja, ha kell fél órát is...Segítsetek....


2010. jún. 16. 01:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
0%
Etess meg vele egy keveset egy tüzelő szuka szarával behabart fafülgombapörköltből. Nekem bevált.
2010. jún. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

Mennyi idős a kutyád? Szerintem minden kutya megtanul magától ugatni, csak némelyik többet ugat, mig van amelyik keveset. Az emberek sem egyformán beszédesek.

Van hangja a kutyusnak?

2010. jún. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló.A válaszod tükrözi az értelmi szintedet, tehát csak gratulálni tudok anyádéknak:);P


Második válaszoló.A kutya rengeteget ugat idegenre, már vagy 4-5 hónapos korában elkezdte.Őrzi a területét nagyon is.

De én a parancsra ugatást nem tudom megtanítani neki..Abban tudtok segíteni?Mert amikor a kerítésnél ugat , akkor azért nem mondhatom, hogy ugass, mert így is nagyon vad, nem kell neki még az uszítás.

2010. jún. 16. 11:05
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Most lehet hogy én vagyok egy kicsit konzervatív.Miért is kell egy kutyának parancsra ugatni?Ez valami ilyen mutatvány dolog?Szerintem egy csomó más hasznos dolgot meg lehet tanítani egy kutyának.

az 1.válaszadónak címzett válaszod,pedig egy kicsit durva volt,mivel elég félre érthetően fogalmaztad meg a kérdést,kicsit viccesen hangzik,ne csodálkozz hogy poénnal válaszolt

2010. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

igen, parancsra kell megtanulnia ugatni. ez nem trükk, ez a csibészeléshez kell, amit nyáron fogunk megtanulni.Bár godolo a zsákmányra ugyis ugatni fog:)

Minden más értelmes dolgot tud a kutya, de nem fogom a kutyámat lealacsonyítani pl a pitizéshez, meg ilyen gagyi trükkökhöz.


az alapot tudja, mindent megért, vizsgás eb.

2010. jún. 16. 14:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolán szakavatott segédek pontosan tudni fogják, mivel lehet rábírni a kutyát a felugatásra.
2010. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amúgy az nem lealacsonyítás, ha bármilyen trükköket megtanul a kutya.
2010. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát.. az én kutyámhoz, aki erőt, és értelmiséget sugároz, egy rendőrségi kutya, ne is haragudj, nem fogom megtananítani pitizni...más trükk mehet,de pitizés...
2010. jún. 17. 17:52
 9/21 anonim ***** válasza:

Tudod, a kutya messze nem érzi, hogy ő RENDŐRSÉGI KUTYA.Igaz, még olyan fajtáról nem is hallottam, pedig nem ma kezdtem kutyulni. Ha azt a vezényszót adod neki, hogy ágaskodj, az már nem is pitizés:)))))))))))))))))

Várd ki a suli idejét, aztán, ha már ismeri a kutya a fürkész vezényszót és működik is, akkor már bármire fogod tudni ugattatni.

2010. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amúgy max ÉRTELMET sugároz az eb:)))))))))))
2010. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!