Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit van egyedül a LAKÁSÁBA...

Mennyit van egyedül a LAKÁSÁBAN és milyen fajta a kutyád?

Figyelt kérdés
Olyan válaszok érdekelnek akinek ugyan van kertjük,de egyedül nem mehet ki a kutya csak ha otthon vannak vagy panelban laknak.

2018. jún. 6. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Panelban lakom, max 3 órát van egyedül, amikor mennem kell vhova intézkedni, bevásárolni vagy edzeni.
2018. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyedül élsz? Nem dolgozol?
2018. jún. 6. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes állásban dolgozom, a férjemnek változó a munkarendje, de azért heti 3-4-szer egyedül van 8-9 órát.

Alapos lefárasztás van előtte és utána is. Nincs vele gond, de azért meg kellett szoknia. Már két éves elmúlt. Az elején volt, hogy megrágcsált dolgokat, de most már csak pihen, fekszik, alszik, nézelődik ki az ablakon.

2018. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én indulok később dolgozni 9-kor, párom viszont,aki előbb elmegy, már 4-re otthon van. Így 7 órá van egyedül. Minden reggel 1-1,5 órás séta mielőtt otthonhagyjuk. Kellően le van fárasztva hozzá,hogy nyugiban megvárjon minket.
2018. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

#1 vagyok, otthonról dolgozom.

4-5 naponta elmegyünk több órás kirándulásra, úszni, erdőbe, hegyekbe vagy ilyesmi, hétvégén kutyasuli. Többi napokon hajnalban (3-4 óra közt) 2 órát vagyunk lent, este (9-10 óra közt) szintén 2 órát. Napközben egyszer 10-11 óra körül egy pár percre, meg 4-5 óra közt.

Holland juhászom van, hajnalban és este sokat tanulunk, játszunk, keresőzünk, vagy futunk egy nagyot. Más kutyákkal nem szeret játszani, így annak a szerepét is nekem kell töltenem:)

2018. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akita inu, max pár órát van egyedül, mivel apum "itthon" dolgozik (műhely/szerelő) ezért sokszor leviszi, ha egyedül marad a lakásban, mert nem félős és jól elvan lent vele, nem lábatlankodik. Én és a tesóm egész délután itthon vagyunk, anyum többnyire délutános, ha mégis közbe jön valami délelőtt, akkor ha van rá lehetőség anyumék viszik magukkal mindenfelé. Abban a pár órában mikor mégis itthon marad, akkor alszik, nem rendetlenkedik. Panel avagy kert nélküli kis lakás.
2018. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belga j, 10 órát és simán elvan. Alszik végig, nem rombol - kicsi korától lakáskutya.
2021. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!