Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentális problémával üzd a...

Mentális problémával üzd a kutyám?

Figyelt kérdés
Kiskora óta amikor leszidom hátra vágja magát és pisil és pisil nem hagyja abba. úgy gondolom valami szellemi baj lehet, soha nem béntottam amikor elhoztam már akkor is folyton pisilt... tudom,hogy gond van nem tudom hogyan lehetne ezen segíteni.. meg nagyon önfejű.hogyan neveljem meg?

2018. jún. 6. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Nevelés terén konkrét példák nélkül max sulit fognak ajánlani. A pisilés lehet attól hogy ezzel fejezi ki alázatát. A kutya örömében is pisilhet ha meglátja a gazdit (az enyém is szokott néha mikor hazaérek meloból) ha leszidod szintén pisilhat de az nem sima pisi csak te a szagából nem tudod úgy eldönteni mint egy másik kutya hogy mit is jelent. Volt hogy az enyém is összepisilta magát mikor nagyon leszidtam, ami abból állt hogy a hasát mutatva feküdt én meg az ujjal mutogattam neki és mondtam a magamét de nem kiabálva ő viszont tudta hogy rosszat csinált. De ha ez nagyon gyakori nézesd meg egy orvossal nem e egészségügyi gond van a háttérben.
2018. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!