Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árthat neki a lépcsőzes?

Árthat neki a lépcsőzes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 6 hónapos mopsz kiskutyam aki rá van kattanva a lépcsőzesre. A reggeli setaltataskor mindig rohan a lépcsőn lefelé , kiugrik a kezemből , ha napi egyszer lemegy a harmadik emeletről árthat neki ? Volt ahol azt olvastam , hogy a szoba kutyákat lepcsozessel lehet lefarasztani , de úgy tudom, hogy árt neki . Szerintetek ? Vagy inkább szokassam le róla ?

2018. jún. 7. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

A mopsz egy túltenyésztési katasztrófa, lehetetlen megmondani, mi árt neki. Az egész szerencsétlen állat jóformán életképtelen.


A lépcsőzés általában a hosszú gerincű, kis testű kutyáknak szokott rosszat tenni, mint a tacskó vagy a corgi. Nem tudom, a mopsz hogy bírja, de ha az ízületei gyengék, akkor a zökkenések biztosan nem tesznek neki jót.

2018. jún. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2018. jún. 7. 04:18
 3/5 A kérdező kommentje:
*Szoktassam
2018. jún. 7. 04:19
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Max felfele, az tényleg lefáraszthatja, lefele olyan gerincsérve lesz mint a rák.

Bár én nem kísérleteznék, nem vettem volna ilyen nyominger fajtát azt nem lenne gond

2018. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Tilos!


Lefelé a mellső lábait terheli, felfelé meg a csipőt és gerincet. Cipeld inkább, nem olyan nehezek ők.

2018. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!