Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek 5-600ft/kg...

Milyen tápot vegyek 5-600ft/kg ért?

Figyelt kérdés
Sajnos most varatlan kiadasok miatt nem engedhetek meg dragabb tapot egy ideig. :(
2018. jún. 7. 08:53
 1/10 A kérdező kommentje:
10 honapos amstaff kan
2018. jún. 7. 08:54
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mi a véleményetek?

2018. jún. 7. 09:19
 3/10 A kérdező kommentje:
2018. jún. 7. 09:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jóra értékelik, én megvenném:)
2018. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek közül még mindig inkább a Fit Active, a másik tiszta gabona meg állati és növényi melléktermék, konkrétan szemét. A Fit Active-ot elég gyakran szokták akciózni Fressnapfban, ott is körülnézhetsz.
2018. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen a kettő közül kellene választani, akkor inkább a FitActive-ot. Viszont ha nem, akkor esetleg nézd meg a Brit Premium tápokat, a FitActive-nál jobbak, és csak minimálisan drágábbak, 520 Ft/kg körül van az áruk a Petissimo-n, ha a nagy kiszerelést nézem.
2018. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan csak ez a kettő közül szeretnék választani.

Várom a ti javaslataitokat is!

2018. jún. 7. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Fitmin

[link]

Brit Premium

[link]

2018. jún. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Brit prémiumot rendeltem!

2018. jún. 8. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyik linkelt tápot sem ajánlom, nyilván az ára is tükrözi, hogy miből készül. Egyszer vettem a kutyámnak Panzi Fit Active-t, de szörnyű. Alig van benne hús, de gabonából van benne egy csomó, meg adalékanyag, meg hamu. A kutyám egyetlen szemet volt hajlandó megenni belőle, pedig nagyon sokszor próbálkoztam.


Nekünk a Brit Care táp vált be, annyi a különbség a Brit Prémiumhoz képest, hogy a Brit Care magasabb hústartalmú, és kevesebb/semennyi gabonát tartalmaz. Most szarvasost vettem neki (barna-fehér zacskó), hát imádja :)

2018. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!