Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inuhoz tudtok különleges...

Akita inuhoz tudtok különleges nevet irni?!

Figyelt kérdés

Rengeteget keresgettem interneten, de semmi olyat nem láttam ami tetszene, vagy inkább illene egy akitához. persze sok mellet a jelentésük sem volt ott. Az én nevem örömet-vidámságot jelent. Esetleg valaki ezt a jelentésű nevet nem tudja japánul?

A Hachiko nevet nem szeretném adni a kutyának. Légyszi irjatok különleges, szép neveket!



2018. jún. 7. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Neveddmeg.
2018. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Milyen színű lesz a kutyus? Lány vagy fiú?

Népszerű japán nevek pl.: Shiro (fehér), Haru (tavasz), Suki, Matsumoto, Maru, Gin (ezüst), Nezumi (szürke, egér), Hotaru (szentjánosbogár), Satsuki, Hikari (fény)

2018. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ne vegyem meg?
2018. jún. 7. 19:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom a szinét, de lányt szeretnék.
2018. jún. 7. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elég sok megtalálható, ami nem annyira elterjedt, legalább is itthon nem hallottam még sokat a listáról. Én is innen választottam még annak idején.

2018. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örömteli - Sachiko
2018. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg ne japan nevet adj neki. Sokkal eredetibb, ha nem tipikus nevet adsz neki, mint sok mas gazdi. Kedvenc konyved/filmed/jatekod hose, esetleg valami tulajdonsaga utan, vagy vam egy ismerosom o a Tisza mellett talalt kutyat es ez is lett a neve.


Elobb ismerd meg neha maga a kutya ad nevotleteket.

2018. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyves neve? Nekem egy tigris csíkos japánom van, szuka, a neve Akari, ez fényt jelent. Bár a hívóneve Lizzy lett, illik hozzá. Azt hogy érted hogy még nem tudod milyen lesz? Még nem választottáé kölyköt? Vagy még tenyésztőt sem találtál? Ilyen kutyát szaporítótól, törzskönyv nélkül ne vegyél, mert megütöd a bokád.
2018. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!