Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kutyusnak hám választás?...

Mopsz kutyusnak hám választás? (Link)

Figyelt kérdés

Szeretnék hámot venni a mopszomnak, de nem tudom melyik típust válasszam.


Kettő között vacilálok: K9 hevederhám, vagy Trixie klasszikus hám.


[link]


[link]


Illetve érdekelne, hogy melyik színt választanátok? Szerintetek melyik illene leginkább egy bézs (fekete maszkos) mopsz szukához?


Nekem ötletem sincs.

(A K9-ből csak 3 szín van: piros, kék, fekete.)


Előre is köszi


2018. jún. 10. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a k9-t választanám. Kialakítása, minősége is jobb, kutyának is kényelmesebb.

Ha mindenképp hevederhámot akarsz (van más fajta is, amiből rengeteg szín van) akkor én a pirosat mondanám.

De inkább a hivatalos weboldalukról rendeld.

2018. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. A másik nem tetszik, mert nagyon zárt, imád hemperegni, a hátát vakarni, így csak a hámot koszolná össze.
2018. jún. 10. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, akkor szerintem is maradjon a hevederhám, és piros :) (a szín csak az én személyes véleményem )
2018. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ilyen Trixie hámunk van, a legkisebb méretben. Mi évek óta használjuk, strapabíró és biztonságos, erős a csatja. Sosem bújt ki belőle. A kutyát sem zavarja a viselése.


A K9 hevederhámmal nincs tapasztalatom, de több mopszon láttam már. Az enyém (csivava mix) biztos kibújna belőle, de egy erősebb nyakú kutyának, mint a mopsz, tökéletes lehet.


Szerintem is illene hozzá a piros, talán még a lila és a szürke is (ez elég uniszex) Kéket, feketét nem vennék, ezek inkább kan kutyára valók (szerintem), a Trixieből a többi szín annyira nem jön be.

Szóval ha természetesebb színre vágysz, inkább a szürke, ha színesebbre akkor piros vagy lila. :) persze, ez csak az én véleményem (enyém őzbarna színű, feketét visel, de ő kan)

2018. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :) elgondolkodom még


A kék is tetszik, de az nekem is fiús. A fekete meg olyan egyhangú, mert a pofija is fekete :)


Amúgy az őzbarna az milyen szín? Biztos nagyon cuki. Nem igazán tudom elképzelni :D mert pl dogból láttam már "őzbarnát" de az kb sötétebb bézs színű volt

2018. jún. 11. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az őzbarna az sárgásbarna, általában sötétebb szőrökkel a háton, a nyakon és a farkon, illetve a fülön. Enyémnek fekete tűzés van a hátán végig, így a fekete nagyon illik hozzá :) mondjuk ha szuka lenne, nem feketét vettem volna :D
2018. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is heveder hámunk van, piros. :) Ez az egy fajta hám jött be, a többiből sajnos ki tud bújni, nyakörvet ezért nem is használunk. Mi szeretjük, jó minőség és jól is néz ki. Barna tacsi keverék, fekete pofival. :)
2018. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!