Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vasárnapi nyíregyházi...

A vasárnapi nyíregyházi CAC-ra mennyi lesz a belépő?

Figyelt kérdés
Az autóból nem láttam jól a posztert,a neten meg nem talàlom. Kimennék a kislányommal kutyust nézni :) . Gyerekkorom óta járogatok néha,ha időm engedi.
2018. jún. 11. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a lapon igaz, csak nevezési díjakat leltem, "nézőknek, látogatóknak " szóló "információt" csak ennyit :

[link]



" A kiállítással kapcsolatos bővebb információ kérhető az alábbi email címen: meoenyir@webmail.hu


Illetve az alábbi telefonszámon: +36 30 377 7937


További információk a MEOE Nyíregyházi Önálló Jogú Szervezetének hivatalos weboldalán>>.


Nyomon követhetjük a MEOE Nyíregyházi Önálló Jogú Szervezetét a hivatalos Facebook oldalán is."

----------------------------------------

[link]


Üdv.: egy városi mudis :)

2018. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem rég voltunk a zalaegerszegin.500ft-ot kértek fejenként,a 3 éves lányunknak nem kellett fizetni.
2018. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is mudim van :). De anyukámnál él,kertes házban. Már 10 éves lesz,nagy bundás,nem szeret benn lenni. Egész nap rendezkedik az udvaron :).


Biztos nem lesz olyan drága amúgy a belépő. Max 1500 Ft.

2018. jún. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!