Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spaniel...

Cavalier king charles spaniel kiskutyust szeretnek venni, tudtok ajanlani megbizhato tenyesztot?

Figyelt kérdés
lehetoleg torzskonyvezetett szeretnek de ha van megbizhato,aki nem ad torzskonyvet, azis megfelel.elore is koszonom :)
2018. jún. 11. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Keressél.

Google a haverod.

2018. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Gépről keresek kenneleket, írok ha lelek, viszont a törzskönyvet kérd el, mert hidd el, az hasznos és fontos, meg egyébként sem szabadna anélkül odaadnia.

1. Ha nem válaszol rendesen, minek írsz?

2018. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem elado kutyat keresek. hanem megbizhatot...... kerlek mielott valaszolsz gondolkozz azon mit kerdeztem
2018. jún. 11. 16:09
 4/12 A kérdező kommentje:

masodik valaszolo nagzon szepen koszonom.

az a baj h talaltunk egy almot de a vizalmam irantuk sajnos megrendult es most aggodom hogy egy nem egeszseges kutyust vasarolok. nem a penz miatt hanem a lelki oldala miatt fontos hogy megbizhatoak legyenek. megegyszer koszonom kedves 2. valaszolo :)

2018. jún. 11. 16:11
 5/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
neharagudj kedves harmadik vaaszolo de a linkjeid (ey reszet enis lattam) evekkel ezelott voltak frissitve....
2018. jún. 11. 16:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden tenyésztő frissíti a honlapját rendszeresen, érdemes rákeresni a kennelekre, soknak van Facebook-oldala, ahova raknak fel naprakész információkat friss almokról is. (Pl. Royal Gigolo's kennelnek a honlapján utoljára tavalyi alom volt fenn, a FB-oldalukon van aktuális is.) De még ha nem is találsz friss infót, egy telefont vagy egy e-mailt mindig megér, hogy érdeklődj, persze, visszafogottan.


A harmadik válaszoló által ajánlott kennelek között vannak megbízhatóak, szóval keress rá ezekre a kennelekre. A Slippy Star, a Royal Gigolo's, a Bols Bloom mind ajánlott kennelek voltak korábban, ezeket a #3 válaszoló is említette.

2018. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, rendes tenyésztő nem adhat ki beteg kutyát, de eleve szűri őket betegségre, na de ezért is fontos a törzskönyv, mert ha gond van mégis, tudod igazolni ,honnan van a kutya, stb, remélem sikerül a kutyus vétel. :)
2018. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek :) utana nezek akkor a kavaslataitoknak :)
2018. jún. 11. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hol laksz, és megoldható-e ez számodra.

De. Amikor mi kiskutyát akartunk venni, kimentünk kutyakiállításokra. Amúgy is érdekes program volt, és legalább nézegettük, kik vannak, milyenek a kutyáik, hogy bánnak velük.

Így ejtettem ki pl. egy kennelt, bár a honlapjuk remek volt, s külsőre a kutyáik is szépek, csak láttam, hogy a tenyésztő a (valóban nyugtalankodó, ugrándozó) kutyáját jól megrángatta (ez még talán oké lett volna), majd a fejére csapott a póráz végével.

Nem szerettem volna olyan embertől kutyát, aki a sajátjának a fejét pórázzal üti, lehet, hogy hülyeség, de elvesztettem a bizalmamat iránta.

(más kérdés, hogy aztán mégsem vettünk kutyát, mert találtunk egyet az utcán, betegen, soványan,egyáltalán nem olyat, mint szerettem volna, de nem volt szívem otthagyni, két kutyát meg nem akartam. Amúgy nagyon jó döntésnek bizonyult.)

2018. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!