Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok hús kevés vitamin vagy...

Sok hús kevés vitamin vagy kevesebb hús több vitamin?

Figyelt kérdés

Visán Optimanova:

[link]

Vagy Acana:

[link]


Idős kutyának. Melyik a fontosabb, sok hús vagy sok vitamin/gyógynövény stb?


2018. jún. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az optima-ra szavazok. Annak nagyon jó az összetétele, ha meg akarsz még valami kiegészitőt adni, azt tudsz külön is rendelni. Idős kutyának leginkább ízület/porc erősítőt érdemes adni.

Pl.:


[link]

2018. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én etettem otimanivát (kölyök változatot) de úgy emlékszem van külön idős kutyáknak is.
2018. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondotok, csak azon agyalok, hogy jobb-e, ha nagy része hús a tápnak, vagy inkább kicsivel kevesebb, de mellette sokkal több vitamin, gyógynövény és miegymás van benne.

Bár most arra gondoltam, hogy a húsban is van vitamin, ami a kutya fő tápláléka, szóval elvileg abból is kell, hogy kapjon vitamint, ásványi anyagot stb.

Nem tudom melyik lenne a jobb, mert árban ugyanaz szinte.

Esetleg, ha az optimát választom(vmiért jobban tetszik) és mondjuk heti 2-3x adok hozzá reszelt zöldséget/gyümölcsöt, kefirt, akkor végül is ugyanott vagyok nem?

Vagy mi legyen, nem tudok dönteni, nem tudom, hogy mivel tennék jobbat a kutyusomnak:(

2018. jún. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!